FootLOL Crazy Football (7)

همه ی ما از دوست داران فوتبال هستیم و حتی برای یک بار هم که شده، این بازی را انجام داده ایم. طرفداران فوتبال در کل جهان بسیار زیاد هستند و هر کدام طرفدار یک تیم یا یک شخصیت معروف در این رشته ی ورزشی هستند. اما یک نکته ی منفی در آن وجود دارد و آن این است که ما همیشه برد را برای خودمان می خواهیم و برای رسیدن به آن دست به هر کاری می زنیم. با وینفون همراه باشید.

متاسفانه چیزی که فقط در این ورزش شاهد هستیم، حرکات غیر ورزشی و حتی غیر اخلاقی در میان فعالان این رشته است. مثل تمارض های مضحک بازیکنان. جالب است بدانید که در یعضی از باشگاه های حرفه ای و معروف فوتبال در جهان، تمارض کردن وارد بخش آموزش آن ها شده است. یعنی یک مربی جداگانه فقط برای چگونگی تمارض کردن در بازی ها، برای هر تیم استخدام می شود.

از این رو، سازنده ی بازی FootLOL: Crazy Football با ساخت و انتشار این بازی، خواسته است یک شکل فانتزی از دنیای بی رحم فوتبال را ترسیم کند. در این بازی شما قادر هستید با ابزار های عجیبی مثل سپر، آدم فضایی، گاو و اسلحه و با ترفند هایی خشن تیم مقابل را منهدم کنید.

FootLOL Crazy Football (6)

شما به عنوان مدیر تیم قبل از ورود به بازی ها باید تمرین هایی را برای آن ها تدارک ببینید. با پیش رفتن در طی مسیر بازی، ابزار های بیشتری جهت استفاده آزاد می شوند. همچنین مهارت بازیکنان خود را می توانید ارتقا دهید و از لباس های کمکی استفاده کنید. ممکن است فکر کنید که بازی کردن فقط یک کار ساده است و صرفا با ضربه زدن به توپ می توانید حریف را از میان بردارید. اما شما باید بتوانید در هر سطح از بازی، شرایطی را ایجاد کنید که شما را از باختن نجات دهد. هر قسمت نیازمند به کارگیری ترفند های خود است.

FootLOL Crazy Football (3)

این بازی می تواند برای شما اعتیاد آور باشد. کاراکتر های دوست داشتنی و اسلحه خانه از ویژگی های دیداری این بازی هستند. شما می توانید با کامپیوتر و یا با دوستانتان به صورت دو نفره بازی آنلاین کنید. تیمی که بتواند بهترین تقلب ها و راه های استراتژیکی را برای از بین بردن حریف را انجام دهد، برنده است.

دانلود
اطلاعات
  • نوع برنامه : یونیورسال
  • حجم فایل : 32 - 100 مگابایت
  • منتشر کننده : HeroCraft
  • نسخه اندروید : بله
  • نسخه iOS : بله
  • نسخه ویندوزفون 8 : بله
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • قیمت : 2.99$
منبع :

وینفون

242 پست
محمد مهدی هوشیار بخش
24mmhb@gmail.com
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Yasuo
پاسخ دهید یکشنبه 23 خرداد 1395

عجب بازی خوبیه,ممنون آقا کوچولو محمد مهدی D:

rohamraad7
پاسخ دهید سه شنبه 25 خرداد 1395

حیف ک پولیه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,