عنوان For Honor در سال گذشته عرضه شد. این بازی، عنوان بود که بازیکنان را در مقابل مبارزین مختلف قرار می‌داد که در آن شاهد نبرد‌هایی دوئل مانند بودیم. در این بازی شما می‌توانید در چهره یکی از گروه های بازی که از جمله سامورایی‌ها، شوالیه‌ها و وایککینگ‌ها وارد بازی شوید و آن را تجربه کنید. اگر تا به حال این عنوان را تجربه نکرده‌اید، حالا این شانس را دارید که تا چند روز آینده به صورت رایگان این بازی را تجربه کنید.

شرکت یوبیسافت به صورت رسمی اعلام کرد که عنوان For Honor از تاریخ سوم تا ششم ماه می برای کنسول های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه های شخصی به صورت رایگان قابل دریافت خواهد بود. لازم به ذکر است که بازیکنان به تمام محتویات بازی از جمله بخش چند نفره، بخش داستانی و 12 شخصیت اصلی و اولیه بازی به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت.

شرکت یوبیسافت دوباره تصمیم دارد تا حالت  “Warrior Training Program” را معرفی کند. دراین حالت، بازیکنان کم تجربه در کنار بازیکنان باتجربه تر به تجربه این عنوان خواهند پرداخت و باعث افزایش تجربه و مهارت آن‌ها می‌شود.

این عنوان تا تاریخ 15 می با تخفیف در فروشگاه ها عرضه خواهد شد و علاقمندان پس از تجربه نسخه رایگان می‌توانند آن را با قیمت کمتری دریافت کنند و تمام پیشرفت ها و تجربه هایی را که در نسخه رایگان کسب کردند را در نسخه اصلی نیز به همراه خواهند داشت.

شرکت یوبیسافت قصد دارد تا با برگزاری یک نمایش زنده در تاریخ 3 می، شروع آخرهفته رایگان خود را به صورت رسمی اعلام کند. همچنین قرار است به تماشاگران این نمایش محتوای اضافی رایگان داده شود.

For Honor هم اکنون برای کنسول های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس است.

 

 

منبع :

DUALSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,