انتشار سری هفتم بازی For Honor که متعلق به کمپانی یوبی‌سافت است و یکی از موفق‌ترین بازی‌های مولتی‌پلی به حساب می‌آید هفته‌ی آینده آغاز می‌شود و گویا کمپانی یوبی‌سافت تصمیم گرفته‌است که مارا بیشتر از جزئیات آن باخبر کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

فصل‌ هفتم این مجموعه طوفان و هیاهو نامیده شده‌است و به همراه این بروزرسانی محتویات جدیدی چون نقشه‌ای جدید، تغییرات عمده‌ای در هیرو‌ها و بروزرسانی جدیدی در سیستم رتبه‌بندی وجود دارد.

نقشه‌ی جدید که اعلام شد تاکنون محرمانه مانده‌است و تنها اعلام شده‌است که برای پنج مود Tribute و Skirmish و Elimination و Brawl و Duel (هر مود حالتی است که در بازی های چند نفره وجوددارد و برای پیروزی در نبرد هر مود حالت خاصی دارد) در دسترس خواهد‌بود. در‌ضمن وایکینگ‌ها و والی‌ها (Wardens) بروز رسانی های بالایی دریافت کرده اند و با داشتن توانایی‌های اخیر خود مهارت‌های جدیدی نیز به آن‌ها اضافه خواهد‌شد. همچنین در سیستم رتبه‌بندی نیز دو بخش جدید به نام Master و Grand Master اضافه شده است که به قدرتمند‌ترین جنگجویان تعلق می‌گیرد.

تمامی تجهیزات جنگی نیز از 2 تا 9 آگوست با 30% تخفیف در دسترس خواهند بود و همچنین بازیکنان در این بازه‌ی زمانی می‌توانند هیروهایی را قبلاً نمی‌توانستند به صورت رایگان از آن‌ها استفاده کنند، امتحان نمایند و در صورت داشتن منابع کافی آن‌ها را خریداری کنند.

بازی For Honor اکنون برای کنسول‌های اکس باکس وان و PS4 و PC در دسترس است.

منبع :

GAMINGBOLT

88 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,