_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

چلنج‌های هفته اول فصل ششم فورتنایت راهنمای ماموریت‌ها

فصل ششم

بالاخره فصل ششم بازی محبوب و پرطرفدار فورتنایت در تاریخ 27 سپتامبر منتشر شد. همزمان با به‌روزرسانی بازی، چلنج‌های هفته اول فصل ششم نیز در اختیار کاربران قرار گرفت و قطعا برای تکمیل این چلنج‌ها به راهنمایی احتیاج دارید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

فورتنایت یک بازی جهان باز در سبک بقاء، با گیم پلی گروهی است که برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، مک‌اواس، نینتیندو سوییچ و مایکروسافت ویندوز منتشر شده‌ است. این بازی توسط اپیک گیمز و پیپل کن فلای توسعه یافت و توسط اپیک گیمز منتشر شد. با توجه به رایگان بودن بخش آنلاین بازی با عنوان «بتل رویال» و ارایه بروزرسانی‌ها، این بازی توانست بسیار موفق باشد.

Fortnite Battle Royale کاملا سوم شخص است و تنها لحظات خیلی کوتاهی است که به واسطه نشانه گرفتن با اسلحه‌های دوربین دار بازی به حالت اول شخص خواهد رفت ولی در مجموع بازی به صورت سوم شخص پی گیری خواهد شد. نکته دیگر این است که ویژگی دید آزاد، که به واسطه آن گیمرها می‌توانند آزادانه دوربین را اطراف کاراکتر بچرخانند و در عین حال که به سمت جلو حرکت می‌کنند پشت سر خود را ببیند را، ندارد.

بعد از چند روز تاخیر، بالاخره بتل پس فصل ششم بازی را خریداری کردم و توانستم به چلنج‌های بتل پس فصل ششم دسترسی پیدا کنم.

فصل ششم فورتنایت، چلنج‌های هفته اول

چلنج‌های تمام بازیکنان

 • Pickup a Legendary Item in Different Matches (برداشتن آیتم لجندری/سه عدد)
 • Regain Health from a Cozy Campfire (بازیابی HP/میزان ۱۵۰ واحد)
 • Stage 1: Search Chests (سه عدد)

چلنج‌های بتل پس

 • Apply Shields (استفاده از شیلد/میزان ۵۰۰ واحد)
 • Stage 1: Land at Junk Junction (فرود آمدن در مناطق خاص/یک بار)
 • Dance Under Different Streetlight Spotlights (رقصیدن زیر ستون‌های چراغ‌های خیابان و مناطق دیگر)
 • Eliminate Opponents in Different Named Locations (کشتن دشمنان در مکان‌های مختلف)

برداشتن آیتم‌های لجندری و استفاده از Cozy Campfire برای بازیابی HP، از ماموریت‌های آسان این هفته است و می‌توانید این دو ماموریت را در حالت 50v50 تمام کنید. برای بازیابی این مقدار از HP با کمپ فایر به سه عدد از آن احتیاج دارید. اما ماموریت سوم تمام بازیکنان، پیدا کردن سه عدد چست در بازی است که آسان به نظر می‌رسد، اما این ماموریت دارای سه مرحله و در مرحله دوم باید Supply Drop پیدا کنید و مرحله سوم که قسمت سخت ماجرا است، باید لاما پیدا کنید که کمیاب‌ترین آیتم بازی است.

چلنج‌های بتل پس فقط برای بازیکنانی است که بتل پس این فصل را با 10 دلار یا 950 وی باکس خریداری کرده‌اند. چالش اول Apply Shields است که از نام‌اش مشخص  است و شما باید از 500 واحد شیلد استفاده کنید، یعنی نوار آبی که در زیر HP قرار دارد 5 بار از صفر به 100 برسد، البته مهم این نیست که این مورد را در چند بازی انجام می‌دهید. چالش دوم فرود آمدن در مناطق خاصی از نقشه است که در مرحله اول باید در Junk Junction، در مرحله دوم در Tomato Temple، در مرحله سوم Tilted Towers، در مرحله چهارم در Fatal Fields و در آخرین مرحله در Flush Factory فرود بیایید. ماموریت آخر کاربران بتل پس نیز آسان است و باید 5 نفر را در مکان‌های مختلف بکشند.

ماموریت Dance Under Different Streetlight Spotlights

ماموریت سوم کاربران بتل پس، رقصیدن زیر نور چراغ‌های خیابان است که در خیابان و دیگر مناطق بازی قرار دارند. شما باید زیر هر کدام از چراغ‌های خیابان برقصید تا این ماموریت کامل شود. پیدا کردن این چراغ‌های خیابان آسان است و اگر زیر آن‌ها بایستید یک آهنگ خاص می‌شنوید. در تصویر زیر می‌توانید مکان این چراغ‌های خیابان را مشاهده کنید.

 • شمال منطقه‌ی Pleasent Park
 • شمال شرق منطقه‌ی Pleasent Park
 • شمال و سمت چپ منطقه‌ی Lazy Links
 • غرب منطقه‌ی Risky Reels
 • غرب منطقه‌ی Tilted Towers
 • شمال غربی منطقه‌ی Tilted Towers
 • منطقه‌ی Retail Row

اما ستاره نهایی هفته اول فصل ششم بازی نیز در منطقه کویری بازی، روی یک تراکتور قرار دارد.

و در آخر، هر سوالی که درباره این آپدیت یا ماموریت‌های این هفته دارید از ما بپرسید.

منبع : وینفون
828 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,