_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

راهنمای چلنج‌های فصل 9 فورتنایت: هفته اول

همین چند روز پیش فصل نهم فورتنایت آغاز شد و بازی تغییرات زیادی به خود دید. مپ بازی تغییرات زیادی کرده و متاسفانه پامپ شاتگان حذف شده است. همراه با شروع فصل جدید، چلنج‌های هفته اول نیز  منتشر شدند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

فصل نهم فورتنایت تغییرات زیای را در بازی اعمال کرد که از جمله آن‌ها می توان به مدرن شدن تیلتد، Retail و ظاهر کلی مپ اشاره کرد. همچنین یکی سری تونل‌های بادی نیز در اطراف تیلتد و ریتیل وجود دارند که می‌توان از آن‌ها برای جابجایی استفاده کرد.به سراغ چلنج‌های هفته اول برویم که نسبتا آسان هستند.

فصل نهم فورتنایت: چلنج‌های هفته اول

چلنج‌های تمام بازیکنان

 • (Stage 1 of 2:  Ride the Slipstream around Neo Tilted (0/1 استفاده از تونل بادی اطراف نئو تیلتد
 • (Visit all Sky Platforms (0/7 بازدید از تمام پلتفرم‌های هوایی
 • (Deal Damage to opponents within 10 seconds of using a Shadow Bomb (0/200 آسیب زدن به دشمنان 10 ثانیه بعد از استفاده از Shadow Bomb

چلنج های بتل پس

 • (Pick up a Legendary Item in different matches (0/5 برداشتن آیتم لجندری در 5 بازی مختلف
 • (Search chests at Lucky Landing or Loot Lake (0/7 باز کردن چست در Lucky Landing یا Loot Lake
 • (Scoped Weapon Eliminations (0/3 کشتن دشمنان با اسلحه دوربین دار
 • (Stage 1 of 3: Deal damage to opponents from at least two stories or above (0/300 وارد کردن 300 دمیج به دشمنان به ارتفاع بالاتر از دو پله

راهنمای چلنج‌های تمام بازیکنان

این چلنج دارای دو مرحله است که در مرحله اول باید از تونل بادی اطراف تیلتد و در مرحله دوم باید از تونل بادی اطراف مگا مال استفاده کنید. در چلنج دوم باید از تمام پلتفرم‌های هوایی بازدید کنید که در عکس آخر مطلب مکان آن‌ها مشخص شده است. اما سخت‌ترین چلنج کاربران بتل پس، دمیج وارد کردن به دشمنان 10 ثانیه بعد از استفاده از شادو بمب است. :/ برای تمام کردن این چلنج باید از شادو بمب استفاده کنید و بعد از اتمام تاثیر شادو بمب 10 ثانیه فرصت دارید به کاربران 200 دمیج وارد کنید، نگران نباشید این چلنج را می‌توانید در چندین دفعه تمام کنید.

راهنمای چلنج‌های بتل پس

برداشتن آیتم‌های لجندری از ماموریت‌های آسان کاربران بتل پس است که در 5 بازی مختلف باید در هر بازی یک بار اسلحه لجندری بردارند. در چلنج دوم باید شما در شهر Lucky Landing یا Loot Lake 7 چست باز کنید، این چلنج را نیز می‌توانید در دفعات مختلف تمام کنید. در چلنج سوم شما باید با استفاده از یک اسلحه دوربین دار 3 نفر را بکشید، این ماموریت نسبتا آسان است. اما سخت‌ترین چلنج هفته اول، باید در مرحله اول به ارتفاع 2 پله 300 دمیج، در مرحله دوم به ارتفاع 4 پله 200 دمیج و در مرحله آخر به ارتفاع 6 پله 100 دمیج به دشمنان وارد کنید.

دقت کنید که تمامی این چلنج‌ها به آسانی در مود تیم رامبل قابل تمام کردن هستند. طبق روال همیشه بعد از تمام کردن چلنج‌ها ستاره مخفی میان مگا مال و Lonely Lodge قرار دارد. در تصویر زیر خلاصه چلنج‌های هفته اول را برای شما قرار داده‌ایم.

منبع : وینفون
831 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  محمد
  پاسخ دهید دوشنبه 23 اردیبهشت 1398

  سلام خسته نباشید. عالی بود. لطفا برای fortbyte هم بذارین 🙂

  پژمان قادرنژاد
  پاسخ دهید پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398

  سلام محمد جان، خواهش می کنم، در راهنمای چلنج های هفته دوم که فردا صبح منتشر می شود، مکان فورتبایت ها را نیز قرار داده ایم.

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , ,