_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

راهنمای چلنج‌های فصل 9 فورتنایت: هفته دوم

چالش‌های هفته دوم از فصل نهم بازی Fortnite امروز در دسترس طرفداران قرار گرفته است که در این مقاله قصد معرفی و راهنمای متخصر از هریک از چالش‌های منتشر شده را داریم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

همانند همیشه با دو دسته از چالش‌ها رو به رو هستیم؛ دسته اول، Free Challengeها هستند که به صورت رایگان برای همه بازیکنان در دسترس هستند و دسته دوم، شامل Battle Pass Challengeها می‌شود که به صورت انحصاری برای دارندگان بتل پس در دسترس است.

فورتنایت یک بازی جهان باز در سبک بقا، با گیم پلی گروهی است که برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، مک‌اواس، نینتیندو سوییچ و مایکروسافت ویندوز منتشر شده‌ است. این بازی توسط اپیک گیمز و پیپل کن فلای توسعه یافت و توسط اپیک گیمز منتشر شد. با توجه به رایگان بودن بخش آنلاین بازی با عنوان «بتل رویال» و ارایه بروزرسانی‌ها، این بازی توانست بسیار موفق باشد.

Fortnite Battle Royale کاملا سوم شخص است و تنها لحظات خیلی کوتاهی است که به واسطه نشانه گرفتن با اسلحه‌های دوربین دار بازی به حالت اول شخص خواهد رفت ولی در مجموع بازی به صورت سوم شخص پی گیری خواهد شد. نکته دیگر این است که ویژگی دید آزاد، که به واسطه آن گیمرها می‌توانند آزادانه دوربین را اطراف کاراکتر بچرخانند و در عین حال که به سمت جلو حرکت می‌کنند پشت سر خود را ببیند را، ندارد.

فصل نهم فورتنایت: چلنج‌های هفته دوم

چالش‌های تمامی بازیکنان

 • (Launch off of Air Vents in different matches (5
 • Stage Challenge: Land at فرود آمدن در مکان‌های مختلف
  • Snobby Shores
  • Fatal Fields
  • Sunny Steps
  • Dusty Divot
  • Happy Hamlet
 • (Eliminate opponents in Sunny Steps or Shifty Shafts (3 کشتن دشمنان در Sunny Steps یا Shifty Shafts

چالش‌های دارندگان بتل پس

 • (Deal damage with Pistols to opponents (500 وارد کردن 500 آسیب به دشمنان با اسلحه پیستول
 • (Visit an oversized Phone, a big Piano, and a giant Dancing Fish trophy (1 بازدید از تلفن بزرگ، پیانو بزرگ و ماهی غول پیکر
 • Search a chest in different named locations in a single match باز کردن چست در 3 مکان با نام‌های متفاوت در یک بازی
 • Staged challenge: Eliminate an opponent from at least کشتن دشمنان از فاصله‌های مختلف
  Eliminate an opponent from at least 50m away کشتن یک دشمن از فاصله 50 متری
  Eliminate an opponent from at least 75m away کشتن یک دشمن از فاصله 75 متری
  Eliminate an opponent from at least 100m away  کشتن یک دشمن از فاصله 100 متری

راهنمای چالش‌های تمام بازیکنان

در چلنج اول تمامی بازیکنان شما باید از Air Ventها استفاده کنید؛ اگر دقت کرده باشید رو پلتفرم‌های هوایی و روی بعضی از ساختمان‌ها دریچه‌های بادی کوچکی وجود دارند که مانند بانسر عمل می‌کنند، شما باید از 5تای آن ها در 5 بازی مختلف استفاده کنید. در تصویر آخر مطلب می‌توانید مکان آن‌ها را مشاهده کنید. در چلنج سوم شما باید در منطقه‌ی Sunny Steps یا Shifty Shafts 3 نفر را بکشید که چلنج نسبتا آسانی است.

راهنمای چلنج‌های بتل پس

وارد کردن آسیب با استفاده از اسلحه پیستول یکی از چلنج‌های سخت این هفته است. شما می‌توانید آن را در مورد تیم رامبل تمام کنید. بازدید از تلفن بزرگ، پیانو بزرگ و ماهی غول پیکر چلنج آسانی است و شما باید از سه مکان که در تصویر آخر مطلب قرار دارد به ترتیب بازدید کنید. یکی دیگر از چلنج‌های سخت این هفته کشتن دشمنان از فاصله 50، 75 و 100 متری است، این چلنج را به راحتی می‌توانید در مورد تیم رامبل تمام کنید.

این هفته بنر یا ستاره مخفی ندارد. در تصویر زیر علاوه بر راهنمای چلنج‌های هفته دوم، مکان فورتبایت‌ها را نیز برای شما قرار داده‌ایم.

منبع : وینفون
831 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  هنوز دیدگاهی ثبت نشده
  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , ,