Fortnitemares هالووین فورتنایت، یک سری پاداش‌ها و یک حالت جدید بازی را به ارمغان می‌آورد. این رویداد دارای چهار پارت مختلف است که با کامل کردن آن، می‌توانید پاداش‌های هالووین امسال را دریافت کنید. چند روز پیش راهنمای پارت اول را برای شما قرار دادیم و اکنون قصد داریم شما را در تکمیل کردن پارت دوم این رویداد راهنمایی کنیم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بعد از آپدیت 24 اکتبر کاربران با حالت جدیدی از بازی مواجه می‌شوند. با تکمیل کردن پارت دوم بازی شما یک اسپری دریافت می‌کنید که در ادامه نحوه دریافت آن را به شما نشان می‌دهیم.

چلنج‌های پارت دوم:

  • Destroy Cube Monsters (نابود کردن 150 زامبی)
  • Deal damage with shotguns or SMGs to Cube Monsters (وارد کردن دمیج با شاتگان یا SMG به هیولاهای مکعب)
  • Eliminate opponents at Corrupted Areas (کشتن سه نفر در مکان‌های خراب شده توسط مکعب)
  • Destroy a Ghost Decoration in different Named Locations (نابود کردن 7 روح آویزان شده در مکان‌های مختلف)

Destroy Cube Fiends

با به‌روزرسانی 6.2 بازی مکعب هیولاها به بازی اضافه شده‌اند که در اصل زامبی‌هایی هستند که هوش مصنوعی دارند. این مکعب‌ها در اطراف مناطق خراب شده ظاهر می‌شوند، اما ممکن است مکعب‌های کوچک‌تر در هر نقطه‌ای از مپ نیز پدیدار شوند. مانند پارت اول باید 150 عدد از این زامبی‌ها را بکشید.

Deal damage with shotguns or SMGs to Cube Monsters

در حالی که شما در حال تکمیل کردن چلنج اول هستید، مطمئن شوید یک شاتگان یا SMG دارید تا با یک تیر دو نشان بزنید. این هیولا به آرامی به سمت شما می‌آیند و به راحتی می‌توانید آن‌ها را بکشید. البته با کشتن زامبی‌ها، یک سری آیتم، تیر و برخی اوقات اسلحه‌های لجندری دریافت می‌کنید.

Eliminate opponents at Corrupted Areas

برای چالش سوم نیز باید در مکان‌های خراب شده توسط مکعب، 3 نفر را بکشید. این چلنج نسبتا سخت است اما می‌توانید آن را در مود دیسکو تمام کنید.

Destroy a Ghost Decoration in different Named Locations

حتما متوجه شده‌اید که در مکان‌های مختلفی از مپ بازی، روح‌هایی آویزان شده‌اند که نقش خاصی در بازی ندارند، اما برای چلنج آخر پارت دوم رویداد Fortnitemares باید 7 عدد از این روح‌های آویزان را در مکان‌های مختلفی از مپ نابود کنید.

شما می‌توانید مکان این مناطق را در تصویر زیر پیدا کنید:

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع : وینفون
818 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
بهترین لپ تاپ های 13 اینچی سال 2019 چهارشنبه 15 فروردین 1398
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,