چالش‌های هفته چهارم از فصل ششم بازی Fortnite چند روزی است در دسترس طرفداران قرار گرفته است که در این مقاله قصد معرفی و راهنمای متخصر از هریک از چالش‌های منتشر شده را داریم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

استودیو اپک گیمز (Fortnite) سازنده یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک بتل رویال حال حاضر، چالش‌های هفته چهارم از فصل ششم بازی Fortnite را اعلام کرد. چالش‌های این هفته بسیار جالب هستند و جا دارد خلاقیت سازندگان در ایجاد چالش‌هایی که برای بازی می‌سازند را مورد تقدیر قرار دهیم. و اما چالش‌های هفته چهارم از فصل ششم بازی Fortnite.

بهترین قسمت این است که خود بازی وارد حال و هوای هالووینی شده و فضا منحصر به فردی در بازی ایجاد کرده است. همانند همیشه با دو دسته از چالش‌ها رو به رو هستیم؛ دسته اول، Free Challengeها هستند که به صورت رایگان برای همه بازیکنان در دسترس هستند و دسته دوم، شامل Battle Pass Challengeها می‌شود که به صورت انحصاری برای دارندگان بتل پس در دسترس است. یکی از چالش‌های رایگانی که توجه من را به خود جلب کرد، Ring the doorbell of a house with an opponent inside بود که برای آن چالش بایستی سه بار زنگ درب خانه‌‌هایی را بزنید که دشمن در آن خانه حضور دارد.

با چالش‌های هفته چهارم از فصل ششم Fortnite مطمئنا لحظات سرگرم کننده و جالبی را سپری خواهید کرد. بازی فورتنایت در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم‌های iOS و اندروید در دسترس است. در ادامه چالش‌ها و توضیحات هر یک را مشاهده می‌کنید.

چالش‌های تمامی بازیکنان

 • Use a Port-a-Fort of Port-a-Fortress in Different Matches — استفاده از آیتم مربوطه در بازی‌های مختلف >> 5 بار
 • Search an Ammo Box in Different Named Locations — پیدا کردن جعبه‌های مهمات در 7 مکان‌ متفاوت بازی >> 7 عدد
 • Ring the Doorbell of a House with an Opponent Inside in Different Matches — زنگ زدن درب خانه در بازی‌های مختلف >> 3 بار

چالش‌های دارندگان بتل پس

 • Land at Greasy Grove — بازدید از مناطق مختلف >> 5 بخش
 • Dance on top of a Clock Tower — رقصیدن در محیط‌های مختلف >> 3 بخش
 • Get a score of 3 or more at (5) different Shooting Galleries — شلیک به سیبل‌های در نظر گرفته شده >> پنج مورد مختلف
 • Eliminate opponents near any (3) of the Corrupted Areas — کشتن دشمنان >> سه نفر

در چالش‌های تمامی بازیکنان، سه چالش متنوع در نظر گرفته شده است که هر کدام از آن‌ها نیازمند این است که بازیکنان در دفعات مختلفی وارد جهان بازی شوند. اولین چالش هفته چهارم از فصل ششم، مربوط به استفاده از آیتم Port-a-Fort یا Port-a-Fortress است. بازیکنان در این چالش باید پنج بار از یکی از این آیتم‌ها استفاده کنند. در این میان اشاره کنم که نمی‌توانید در یک بازی پنج بار از Port-a-Fort یا Port-a-Fortress استفاده کنید و باید در پنج بازی مختلف آیتم‌های ذکر شده را استفاده کنید. دومین چالش، جست‌وجو و پیدا کردن هفت جعبه مهمات است اما جعبه‌های مهماتی که پیدا می‌کنید باید در محیط‌های مختلف (محیط‌هایی که اسم دارند) باشند و در یک محیط نمی‌توانید هفت جعبه مهمات را باز کنید. در آخرین چالش کاربران عادی هم یک مینی گیم جالب برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. اگر به در خانه‌های موجود در منطقه‌های Greasy Grove یا Pleasent Park دقت کرده باشید، زنگ‌هایی را می‌بینید که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در واقع می‌توانید زنگ درب خانه‌ها را فشار دهید. حال در این چالش باید سه زنگ را در سه بازی مختلف در حالی فشار دهید که یک دشمن در خانه‌ی مورد نظر قرار دارد.

چالش هفته‌ی چهارم کاربرانی که بتل‌پس را خریداری کرده‌اند هم تنوع مخصوص به خودش را دارد. اولین و دومین چالش با اینکه جلوی آن‌ها چیزی نوشته نشده است اما چالش‌های چند بخشی هستند. در اولین چالش باید در پنج بازی مختلف روی پنج محیط متفاوت فرود بیایید. این در حالی است که در چالش دوم که تنها سه بخش دارد، بازیکنان باید روی قسمت‌های مشخصی از یک منطقه برقصند. در اولین منطقه، به شما گفته می‌شود که روی برج ساعت برقصید که باید وارد منطقه‌ی Tilted Towers شوید. در ادامه هم باید روی یک درخت صورتی رنگ برقصید که مربوط به منطقه‌ی Lucky Landings می‌شود و آخرین بخش در منطقه‌ی Flush Factory قرار دارد. آخرین چالش کاربران بتل‌پس بازی Fortnite به کشتن دشمنان مربوط می‌شود. در این هفته باید در مناطق آلوده (مناطقی که بنفش رنگ هستند و مکعب‌های کوچک بنفش رنگ در آن‌ها قرار دارند) سه دشمن را بکشید.

یکی از چالش‌هایی که ممکن است چالش برانگیز باشد، Get a score of 3 or more at (5) different Shooting Galleries است. در جریان این چالش باید وارد مناطقی شوید که در قسمت پایین مشخص شده‌اند. حال زمانی که روی این پلتفرم بروید سیبل‌هایی در محیط فعال می‌شوند که باید به آن‌ها شلیک کنید. این سیبل‌ها در تعداد دفعات مختلفی دو به دو در دسترس قرار می‌گیرند که تنها کافی است به سه عدد از آن‌ها شلیک کنید. اگر با دوستان‌تان بازی می‌کنید، تنها کافی است شخص مورد نظر روی پلتفرمی که ذکر شده است برود و مابقی بازیکنان به سمت سیبل‌ها شلیک کنند.

 • سمت راست منطقه‌ی Risky Reels، کنار ماشین بستنی فروشی
 • منطقه‌ی Wailing Woods
 • سمت چپ منطقه‌ی Fatal Fields
 • در کنار منطقه‌ی Vaiking Village
 • شمال غربی منطقه‌ی Dusty Divots (بالای محیط)
 • سمت راست منطقه‌ی Hunted Hills (پایین قلعه‌ای که در فصل ششم اضافه شده است)

در آخر چالش‌های بالا، مانند همیشه بنر نهایی را می‌توانید بردارید که روی لامای فلزی‌ای قرار دارد که پشت منطقه‌ی Junk Junction است.

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,