_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

چالش‌های هفته هفتم از فصل ششم بازی Fortnite

چالش‌های هفته هفتم فورتنایت نیز در دسترس قرار گرفتند و به اپیک گیمز بابت اسکین زشت Hunting Party با نام A.I.M. تبریک می‌گوییم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

همانند همیشه با دو دسته از چالش‌ها رو به رو هستیم؛ دسته اول، Free Challengeها هستند که به صورت رایگان برای همه بازیکنان در دسترس هستند و دسته دوم، شامل Battle Pass Challengeها می‌شود که به صورت انحصاری برای دارندگان بتل پس در دسترس است. با تمام کردن چالش‌های هفته هفتم شما اسکین A.I.M. را دریافت می‌کنید.

چالش‌های تمامی بازیکنان

  • Search 7 Ammo Boxes in a Single Match (پیدا کردن جعبه مهمات/هفت عدد)
  • Deal Headshot Damage to Opponents (آسیب‌رساندن/میزان آسیب‌رسانی ۵۰۰)
  • Step 1: Deal Damage to Opponents in a Single Match (آسیب‌رساندن در یک بازی میزان آسیب‌رسانی ۳۰۰)

چالش‌های دارندگان بتل‌پس

  • Stage 1: Destroy Trees (نابود کردن درخت/50 عدد)
  • Skydrive Through Floating RIngs (عبور از حلقه‌های شناور در آسمان/۲۰ عدد)
  • Stage 1: Consume 5 Apples (استفاده از سیب/پنج عدد)
  • Eliminate Opponents in Pleasent Park (کشتن دشمنان در Pleasent Park/سه نفر)

چالش اول نسبتا آسان است و شما باید در یک بازی 7 جعبه مهمات باز کنید. این چالش در مورد دیسکو به راحتی تمام می‌شود. اما برای چالش دوم که برای بسیاری از کاربران سخت است، میزان 500 آسیب رسانی از طریق هدشات به بازیکنان است. البته این چلنج را می‌توانید چند بازی مختلف تمام کنید یا برای تسریع کار به مود دیسکو بروید. آخرین چالش تمام بازیکنان وارد کردن 300 دمیج در یک بازی در مرحله اول است. اما در مرحله دوم باید در یک بازی 400 دمیج و در مرحله آخر باید 500 دمیج  به دشمنان وارد کنید.

دارندگان بتل پس در اولین چالش خود باید در مرحله اول 50 درخت، در مرحله دوم 25 تخته سنگ و در مرحله آخر 10 ماشین نابود کنند. در سراسر مپ می‌توانید درخت پیدا و آن‌ها را نابود کنید. سنگ نیز در سرتاسر مپ موجود است و به راحتی به اتمام می‌رسد. برای نابود کردن 10 ماشین نیز می‌توانید به Risky Reels بروید.

در چالش سوم، کاربران باید از 5 سیب استفاده کنند که این چالش نیز دارای چهار مرحله مختلف است. در مرحله دوم کاربران باید از بانداژ، در مرحله سوم مد کیت و در مرحله آخر باید از Slurp Juice استفاده کنند.

اما برای چالش آخر، کاربران باید 3 نفر را در Pleasent Park بکشند که چالش خیلی آسانی است.

Skydrive Through Floating RIngs

20 حلقه شناور در آسمان وجود دارد که باید از میان 20 عدد از آن‌ها عبور کنید. وقتی از اتوبوس پایین می‌پرید، فرصت این را دارید که از میان 4 عدد از آن‌ها عبور کنید. برای به اتمام رساندن این چالش عجله نکنید، چون در طول جریان بازی تکمیل می‌شود.

اما به رسم هفته‌های گذشته، ستاره مخفی این هفته در Leaky Lake قرار دارد. در تصویر زیر می‌توانید مکان دقیق این ستاره را مشاهده کنید.

مانند سیزن‌های قبلی، با به اتمام رساندن چالش‌های هفته هفتم یک اسکین ویژه دریافت می‌کنید. بعد از 7 هفته منتظر ماندن، این چیزی است که اپیک گیمز تحویل کاربران داد (اسکینی که شکم ندارد). بعد از به پایان رساندن چالش‌های هفته هفتم این اسکین به شما تعلق می‌گیرد.

نظر شما درباره چالش‌های هفته هفتم و البته اسکین زشت Hunting Party با نام A.I.M. چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع : وینفون
825 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
بهترین لپ تاپ‌های لمسی سال 2019 جمعه 28 اردیبهشت 1398
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,