چالش‌های هفته نهم از فصل ششم بازی Fortnite چند روزی است در دسترس طرفداران قرار گرفته است که در این مقاله قصد معرفی و راهنمای متخصر از هریک از چالش‌های منتشر شده را داریم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

استودیو اپک گیمز (Fortnite) سازنده یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک بتل رویال حال حاضر، چالش‌های هفته نهم از فصل ششم بازی Fortnite را اعلام کرد. چالش‌های این هفته بسیار جالب هستند و جا دارد خلاقیت سازندگان در ایجاد چالش‌هایی که برای بازی می‌سازند را مورد تقدیر قرار دهیم. و اما چالش‌های هفته نهم از فصل ششم بازی Fortnite.

همانند همیشه با دو دسته از چالش‌ها رو به رو هستیم؛ دسته اول، Free Challengeها هستند که به صورت رایگان برای همه بازیکنان در دسترس هستند و دسته دوم، شامل Battle Pass Challengeها می‌شود که به صورت انحصاری برای دارندگان بتل پس در دسترس است.

بازی فورتنایت در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم‌های iOS و اندروید در دسترس است. در ادامه چالش‌ها و توضیحات هر یک را مشاهده می‌کنید.

چالش‌های تمامی بازیکنان

 • Get 30s of airtime in a vehicle
 • Get a score of 10 or more in different carnival clown boards
 • Consume items stages (استفاده از آیتم)
  • Stage 1: Consume Mushrooms (استفاده از قارچ/5 عدد)
  • Stage 2: Small Shield Potions (استفاده از شیلد کوچک/3 عدد)
  • Stage 3: Shield Potions (استفاده از شیلد بزرگ/2 عدد)
  • Stage 4: Chug Jugs (استفاده از چاگ جاگ/یک عدد)

چالش‌های دارندگان بتل پس

 • Deal damage to players with a Clinger, Stink Bomb, or Grenade (وارد کردن دمیج به کاربران با مواد منفجره/میزان آسیب رسانی 300)
 • Deal damage to opponent structures with Dynamite (وارد کردن دمیج به ساخت و سازهای دشمن/میزان آسیب رسانی 10 هزار)
 • Rocket or Grenade Launcher Eliminations (کشتن کاربران با استفاده از راکت لانچر یا نارنجک انداز/3 نفر)
 • Deal damage stages (وارد کردن دمیج)
  • Stage 1: Deal damage with Grenades to opponents (وارد کردن دمیج به کاربران با نارنجک/میزان آسیب رسانی 100)
  • Stage 2: Deal damage with Grenade Launchers to opponents (وارد کردن دمیج به کاربران با نارنجک انداز/میزان آسیب رسانی 100)
  • Stage 3: Deal damage with Rocket Launchers to opponents (وارد کردن دمیج به کاربران با راکت لانچر/میزان آسیب رسانی 100)

چالش‌های این هفته سخت هستند و نیاز به سلاح‌های خیلی کمیابی از جمله راکت لانچر دارید. در چالش اول برای همه کاربران، باید با یک وسیله نقلیه 30 ثانیه در هوا شناور بمانید، البته لازم نیست در یک بار تلاش آن را تمام کنید. همچنین یک راه ساده نیز برای تمام کردن این چالش این است که با وسیله نقلیه وارد یکی از ریفت‌های بازی شوید. در چالش سوم، شما باید از آیتم‌هایی که شیلد شما را پر می‌کنند استفاده کنید؛ در مرحله اول باید 5 قارچ بخورید، در مرحله دوم از 3 شیلد کوچک، در مرحله سوم از 2 شیلد بزرگ و در مرحله آخر از یک چاگ جاگ استفاده کنید. اما در چالش اول دارندگان بتل پس باید با استفاده از مواد منفجره که شامل نارنجک، Clinger و Stink Bomb به کاربران 300 دمیج وارد کنید. در چالش بعدی نیز باید با استفاده از دینامت، میزان 10 هزار آسیب به ساخت و سازهای دیگر کاربران وارد کنید.

اما در چالش سوم که سخت‌ترین چلنج این هفته است، شما باید با استفاده از راکت لانچر یا نارنجک انداز 3 نفر را بکشید. متاسفانه مود دیسکوی بازی برداشته شده است و شما باید این چالش را در طول بازی‌های معمولی تمام کنید. در آخرین چالش این هفته نیز که یک چالش چند مرحله ای است، باید با استفاده از سلاح‌های انفجاری به کاربران دمیج وارد کنید.

Get a score of 10 or more in different carnival clown boards

در این چالش شما باید سراغ یک مینی گیم بروید که با اکتیو کردن آن، یک سری بادکنک از سوراخ‌های تخته چوب خارج می شوند و باید آن ها بترکانید. در این چالش باید در 3 منطقه مختلف حداقل 10 امتیاز کسب کنید.

طبق روال هر هفته، شما می‌توانید ستاره مخفی بازی را در منطقه‌ی Leaky Lake پیدا کنید که در عکس زیر مکان آن برای شما مشخص شده است.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

831 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,