_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

باندل ایکس باکس وان اس عنوان Fortnite  معرفی شد

به تازگی شرکت مایکروسافت باندل ایکس باکس وان اس عنوان Fortnite را معرفی کرده است.

سونی و نینتندو قرار نیست تنها شرکت‌هایی باشند که باندل‌های پر زرق و برقی را از بازی Fortnite ارائه می‌کنند و مایکروسافت هم قصد دارد به آنها بپیوندد.

شرکت مایکروسافت در اقدامی جدید، باندل کنسول ایکس‌ باکس وان اس با عنوان Fortnite  را معرفی کرده است. این باندل دارای ۲,۰۰۰ واحد V-Bucks به ارزش ۲۰ دلار برای استفاده در عنوان مورد نظر است. همچنین این نسخه دارای مجموعه‌ای از محتویات درون بازی انحصاری نیز خواهد بود.

نینتندو دیگر شرکتی است که باندل Fortnite را منتهی با کنسول سوییج ارائه می‌کند. این اقدام مایکروسافت می‌تواند تصمیمی خوب برای رقابت با نینتندو و سونی باشد تا از غافله عقب نماند. البته در نظر داشته باشید که باندل ارائه شده توسط سونی، فقط برای مدت محدودی آن هم در اروپا به فروش رسید و دیگر در دسترس نیست. در ادامه توییتی از آقای لری هریب را در مورد این باندل مشاهده می‌کنید.

اگر شما طرفدار و کاربر عنوان Fortnite هستید و قصد دارید که کنسول ایکس باکس وان خود را ارتقا دهید به باندل ایکس باکس وان اس ما سلام بگویید باندلی که دارای تمام بسته های الحاقی این عنوان خواهد بود و شما با دریافت آن 2000 واحد V-Bucks نیز دریافت خواهید کرد.

اگر تمایل دارید که کنسول شرکت مایکروسافت را خریداری کنید، توصیه می‌کنیم هر چه سریعتر اقدام کنید چرا که فصل ششم Fortnite نیز نزدیک است.

 

 

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,