اگر از مشترکان سرویس Games With Gold اکس باکس هستید، گوش به زنگ باشید، چرا که مایکروسافت امروز عناوینی که برای این مشترکان در ماه آتی رایگان شده را اعلام کرده است. در این بین دو عنوان بزرگ به چشم می‌خورد که اگر تاکنون آنها را امتحان نکرده اید، پیشنهاد ما به شما استفاده از این موقعیت پیش آمده است.

عناوین Games With Gold ماه سپتامبر مشخص شده اند. دو عنوان بسیار بزرگ در این بین دیده می‌شود که ارزش بسیار زیادی خواهند داشت، مورد اول فورتزا موتوراسپرت ۵ است که در طی ماه آتی میلادی قابل به رایگان قابل دسترس خواهد بود. از دیگر عناوینی که مایکروسافت برای ماه سپتامبر کاربران این سرویس درنظر گرفته Oxenfree است که از ۱۶ سپتامبر تا ۱۵ اکتبر به رایگان قابل دانلود خواهد بود.

کاربران اکس باکس وان مطمئنا با سری محبوب فورتزا موتوراسپرت ۵ آشنا هستند، یکی از اختصاصی های قدرتمند پتلفرم اکس باکس، که شاید این سری را بتوان بهترین بازی در سبک رانندگی دانست. فورتزا موتوراسپرت ۵ نیز هنگام انتشار با استقبال بالای کاربران مواجه شد و منتقدان نیز نظر بسیار مساعدی به لحاظ گرافیک خارق العاده آن و مکانیسم ها دقیق و واقعی رانندگی آن داشته اند.

از دیگر عناوینی که در ماه سپتامبر برای کاربران این سرویس عرضه شده Hydro Thunder Hurricane است که از اول سپتامبر تا پانزدهم این ماه به رایگان قابل دریافت است. اما شاید گل سرسبد این ماه را باید بتلفیلد ۳ بدانیم که از پانزدهم تا آخر ماه سپتامبر قابل دریافت خواهد بود. با توجه به اینکه این دو بازی از عناوین اکس باکس ۳۶۰ هستند کاربران این کنسول و همچنین اکس باکس وان امکان استفاده از آنها را دارا هستند. عناوین این ماه را چطور ارزیابی می‌کنید؟

منبع :

ONMSFT

1039 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,