۳۰۸۴۳۶۹-forzahorizon3-e32016_20160614_thumb_v1 Cropped

به تازگی خبر رسیده است که بازی Forza Horizon 3 توانسته تنها در نخستین هفته از انتشار خود به آمار فروش قابل توجهی در حدود ۳۸۲ هزار نسخه دست یابد. آن طور که به نظر می رسد این آمار تنها برای کنسول اکس باکس وان بوده و بر اساس جدول VGChartz جهانی این بازی تهیه شده است. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

این بازی از تاریخ ۲۷ سپتامبر برای کاربران عادی و deluxe edition عرضه شده است و امتیاز ۹۱ از ۱۰۰ را در میان وبسایت های معتبر کسب کرده است. اگر نگاهی به آمار فروش منطقه ای بازی بیاندازیم متوجه فروش ۵۲ درصدی آن در اروپا می شویم. به طوری که فروش آن در اروپا چیزی در حدود ۱۹۹,۱۸۵ نسخه اعلام شده است. آمار ها نشان می دهد که بازی Forza Horizon 3 در آمریکا با فروش ۳۸ درصدی و حدودی ۱۳۸,۹۸۱ در جایگاه دوم است. جالب است بدانید نگاه دقیق تر به آمار فروش در اروپا نشان از فروش ۷۲,۵۵۸ نسخه ای آن در بریتانیا، ۳۴,۶۷۱ نسخه ای در فرانسه و ۳۰,۱۴۰ نسخه ای در آلمان دارد. در ادامه شما را به تماشای تریلر بازی فوق العاده Forza Horizon 3 دعوت می کنیم.

منبع :

MSPOWERUSER

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,