Forza Horizon 3 به روز رسانی جدیدی را برای ایکس باکس وان ایکس دریافت کرد و پشتیبانی از رزولوشن 4K به آن اضافه شد. امروز در صفحه رسمی ایکس باکس در توئیتر دریافت آپدیت جدید تایید شد. تیم ایکس باکس همچنین این گفته را اضافه کرد که: قسمت‌های بصری جدیدی هم به بازی اضافه شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بازتاب و رزولوشن سایه در خودروها، پیشرفت بافت جزئیات جاده‌ها و سطوح زمین و چیزهای دیگر از جمله موارد جدید بصری هستند.

دیروز در Reddit مردم شاهد این بودند که Forza Horizon 3 در ایکس باکس وان به عنوان یکی از بازی‌هایی که لیبل enhanced دریافت کرده، معرفی شده است. که به نظر می‌رسید این موضوع در آن زمان خطایی بیش نبود، و پیش از موعد مطرح شده بود، و باید امروز ایکس باکس وان ایکس به روزرسانی جدیدی را دریافت کند. ( از طریق WCCFTech)

این به روز رسانی جدید پشتیبانی از رزولوشن 4K را برای این بازی محبوب مسابقه‌ای به ارمغان آورده است. البته مشخص نیست که دقیقا چه موارد دیگری در این به روزرسانی وجود دارد. اما در حال حاضر بازی Forza Horizon 3 روی ایکس باکس وان بسیار پر زرق و برق به نظر می‌رسد و روی ایکس باکس وان اس هم از HDR پشتیبانی می‌کند.

در لیست بازی‌های ایکس باکس وان ایکس که قرار است لیبل enhanced را دریافت کنند، برای بازی Forza Horizon 3 همچنان نوشته شده است که “به زودی” نسخه enhanced آن منتشر خواهد شد، در صورتی که در 1PM EST همزمان با به روزرسانی قبلی بازیکنان نسخه enhanced آن را نیز دریافت کرده بودند.

اگر به شدت تمایل دارید که بازی Forza را با کیفیت 4K HDR بازی کنید، پیشنهاد می‌کنیم که از بازی Forza Motorsport 7 لذت ببرید زیرا همین حالا هم نسخه enhanced آن با کیفیت 4K برای ایکس باکس وان ایکس موجود است.

اگر شماهم به روزرسانی جدید این بازی را دریافت کردید، خوشحال می‌شویم تا وینفون را هم از بهبودهایی که در نسخه جدید مشاهده می‌کنید مطلع کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,