عنوان Forza Horizon 4 که هم آخرین نسخه از سری شبیه ساز این سری است و هم سری آرکید آن، که به نظر می‌رسد بسیار موفق ظاهر شده است و خبرهای موفقیت آن کم کم از سراسر جهان به گوش می‌رسد. امروز هم در ادامه موفقیت‌های این بازی مایکروسافت اعلام کرده است که این بازی در اولین هفته عرضه خود توانسته ۲ میلیون بازی‌باز جذب کند.

در حالی که تعداد بازی‌بازان یک بازی هیچ وقت نشان دهنده میزان فروش این بازی نیست و تعداد بازی‌بازان یک بازی صرفا به معنای تعداد نسخه‌های به فروش رفته یک بازی نیست، اما خب به هر حال دستاورد مهمی است و شما به هیچ وجه نمی‌توانید منکر این عملکرد بسیار خوب شوید.

همچنین مایکروسافت اخیرا اعلام کرده است که سری Forza همچنان به موفقیت‌های خود ادامه می‌دهد و در حال حاضر پرفروش‌ترین فرانچایز این نسل به حساب می‌آید (که این دیگر شامل سری Motorsport و Horizon با هم می‌شود و بدان معنا است که این صحبت تنها مختص به سری Forza Horizon نمی‌شود). همچنین مایکروسافت بار دیگر هم اعلام کرده که حالت مسیر ساز این بازی نیز در تاریخ ۲۵ اکتبر برابر با ۳ آبان سال جاری برای بازی Forza Horizon 4 به انتشار خواهد رسید. این نکته را هم قطعا می‌دانید که این یکی از پردرخواست‌ترین ویژگی‌هایی بوده که کاربران از سازندگان این بازی داشته‌اند. پس قطعا اضافه شدن این ویژگی می‌تواند خبر بسیار خوبی برای همه کاربران این بازی باشد.

اگر هنوز موفق به تجربه این بازی نشده‌اید قطعا این روند به زودی دچار تغییر خواهد شد چون این بازی هم‌اکنون در سرویس Game Pass نیز در دسترس قرار گرفته و شما می‌توانید با پرداخت مبلغ ناچیزی به صورت ماهیانه از عضویت این سرویس استفاده کنید و بدین ترتیب همه بازی‌های این سرویس را به همین شکل تجربه کنید. طبق گفته‌ها و شنیده‌ها Forza Horizon 4 نه تنها یکی از بهترین بازی‌های این نسل است بلکه به راحتی می‌توان آن را در کنار بهترین بازی‌های ریسینگ تاریخ دانست. به جز قرار گرفتن این بازی در سرویس گیم پس نسخه فیزیکی این بازی نیز برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه شخصی‌های ویندوز ۱۰ در دسترس قرار دارد.

منبع :

GAMINGBOLT

627 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,