عنوان Forza Horizon 4 برای اولین بار در کنفرانس خبری بزرگ شرکت مایکروسافت در رویداد E3 2018 معرفی شد. این بازی شامل ویژگی‌های جدید زیادی است که برای اولین بار به این سری راه پیدا کرده‌اند. ما در Gamescome 2018 نیز خبرهای زیادی از این بازی شنیدیم که مروری بر ویژگی‌های از پیش اعلام شده این بازی داشتند. حال استودیوی سازنده این بازی یعنی پلی‌گراند گیمز (Playground Games) اظهار کرده که از نسخه رایانه شخصی شماره قبلی این سری درس‌های زیادی گرفته که قرار است در نسخه ۴ دیگر آن‌ها را تکرار نکند.

هر کسی که مشکلات زمان عرضه نسخه رایانه شخصی Forza Horizon 3 را تجربه کرده باشد، ممکن است برای خرید نسخه جدید این بازی دچار شک و دو دلی شود و از این بابت نگران باشد. خوشبختانه به نظر می‌رسد که پلی‌گراند گیمز اشتباهات خود را فهمیده و این مشکلات را شناسایی کرده است. این استودیو در حال کار روی این است که مطمئن شود نسخه رایانه شخصی این بازی محل امن و راحتی برای تجربه این بازی است و بهترین پلتفرم برای انجام این بازی است.

کارگردان هنری این بازی یعنی بنجامین پنروز (Benjamin Penrose) در مصاحبه‌ای با PC Gamer در رویداد Gamescome 2018 تایید کرد که قابلیت HDR برای نسخه رایانه شخصی این بازی از همان زمان عرضه‌اش در دسترس قرار خواهد گرفت. علاوه بر این به جای تمرکز روی ۳۰ فرم بر ثانیه برای نرخ فریم این بازی که جزو مشخصلات پیشنهادی این بازی هم هست، آن‌ها سعی دارند روی ۶۰ فریم بر ثانیه تمرکز کنند. پنروز در این زمینه گفت:

اکنون ما مشخصات پیشنهادی خود را روی نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه بنا می‌کنیم نه ۳۰ فریم بر ثانیه که نشان دهنده تغییر نسبت به Forza Horizon 3 است. ما این بار از ثبات و پایداری این بازی درست از زمان عرضه‌اش، واقعا راضی و خوشحالیم.

پنروز همچنین ما را مطمئن کرد که قرار است گزینه‌های بسیار زیادی برای اجرای پیکربندی‌های قوی و قدرتمند در این بازی وجود داشته باشد که حتی از تنظیمات گرافیکی Ultra نیز فراتر خواهند رفت. وی در این زمینه گفت:

ما [از Forza Horizon 3] چیزهای زیادی یاد گرفتیم. ما فهمیدیم که جزییات آن طور که باید نرم و روان نبودند و مشکلاتی در زمان عرضه این بازی برای آن وجود داشت. اما این همان دلیلی است که ما این بار سعی کردیم مطمئن شویم دیگر تکرار نمی‌کنیم و از وقوعشان جلوگیری کردیم. ما زمان زیادی برای این کار صرف کردیم تا این بار همه چیز درست باشد.

فورتزا هورایزن ۴ برای اولین بار در تاریخ این سری در بریتانیا جریان دارد. همچنین برخی از ویژگی‌های این بازی نظیر فصل‌های پویا ویژگی‌های جدید و جذابی به گیم‌پلی این بازی بخشیده‌اند تا دنیای این بازی بزرگ‌تر، پویاتر و بازتر از هر زمان دیگری باشد. همچنین این بازی ویژگی دیگری به اسم دنیای قابل اشتراک گذاری نیز دارد که در نوع خود بسیار منحصر به فرد و جذاب است. حدود ۷۲ بازیکن به طور همزمان می‌توانند در سرورهای این بازی به بازی بپردازند، در حالی که قابلیت انجام این بازی به صورت آفلاین نیز امکان پذیر است. Forza Horizon 4 در تاریخ ۱۰ مهر سال جاری برابر با ۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی برای اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع :

GAMINGBOLT

764 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,