Forza Horizon 4 یک باز جهان باز با محیط زیست انحصاری در حومه بریتانیا است که در آن (به ویژه در اطراف ولز) ازدحام حیوانات اهلی مانند گوسفند بیشتر از مردم آن است. یک ویدیوی جدید از این بازی منتشر شده که در آن شخصی که کنترل ماشین را در دست دارد به میان گوسفندان می‌رود اما نمی‌تواند آن‌ها را زیر بگیرد.

به دلایل انسانی، درست همان طور که مایکروسافت نمی‌خواهد به شما اجازه دهد که عابرین را با ماشین خود زیر بگیرید، این قضیه به حیوانات اهلی مانند گوسفند نیز ختم می‌شود و درصورتی که نیت زیر گرقتن آن‌ها را داشته باشید، از سد راه شما خارج شده و به طرفین پخش می‌شوند. در واقع هوش مصنوعی این حیوانات از سوی استودیو پلی گراوند گیمز (Playground Games) بسیار خوب کار شده و مورد تحسین مارک براون (Mark Brown) قرار گرفته است.

او با انتشار پستی در صفحه توییتر خود، از کار این استودیو قدردانی کرده است. در ادامه و در این ویدیو شخصی را می‌بینیم که با ماشین خود به سمت گله‌ای از گوسفندان همانند دیوانه‌ها حمله‌ور می‌شود اما به لطف هوش مصنوعی بسیار خوب گوسفندها، نمی‌تواند آن‌ها را زیر بگیرد.

در صورتی که با پخش ویدیو به مشکل برخوردید، برای مشاهده آن به صفحه توییتر مارک براون مراجعه کنید.

البته بسیاری هم در زیر این پست اشاره کرده‌اند که بهتر بود به جای پخش شدن گوسفندها، سرعت بسیار بالایی داشته باشند تا در این مواقع سریع فرار کنند.

بازی مورد انتظار Forza Horizon 4 در تاریخ 10 مهر 1397 (2 اکتبر 2018 میلادی) برای کنسول ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر می‌شود. شما هم اکنون با مراجعه به فروشگاه مایکروسافت می‌توانید این عنوان پیش خرید کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,