همانطور که می‌دانید عنوان Forza Horizon 4 در کشور بریتانیا خواهد بود و شما به جاده هایی فوق‌العاده طولانی قدم خواهید گذاشت. به تازگی طرفداران این عنوان با استفاده از اطلاعات منتشر شده از این عنوان دست به انتشار نقشه احتمالی این عنوان زده‌اند.

بازی های رانندگی جهان باز مانند مجموعه Forza Horizon  استودیو Playground به یک نقشه بسیار بزرگ و بسیار ماموریت برای انحام دادن احتیاج دارد . در حالی که سه نسخه اول این مجموعه نا امید کننده نبودند و ین سری همیشه یکی از بهترین پیشگامان در سبک خودش به حساب آمده است. سه نسخه قبلی این عنوان همیشه نقشه بزرگ و فوق‌العاده جذابی را در اختیار کاربران خود قرار داده‌اند اما نسخه چهارم این عنوان قرار است با بردن ما به کشور بریتانیا و جاده های پر پیچ و خم این کشور بزرگترین نقشه این مجموعه چهار قسمتی را در اختیار ما بگذارد. با این حال که تابحال هنوز اطلاعات کافی از نقشه وزمین بازی این عنوان در اختیار ما قرار نگرفته است اما طرفداران سرسخت این عنوان با جمع‌آوری این اطلاعات نقشه تقریبی این عنوان را منتشر کرده‌اند.

در مورد نقشه این عنوان، لایو استریم شرکت مایکروسافت اطلاعات زیادی را در اختیار کاربران قرار داد. شما می‌توانید نقشه منتشر شده توسط کاربران این عنوان را  در ‍پایان این خبر مشاهده کنید و سریع ترین راه برای رسیدن به مقاصد خود را از همین حالا مشخص کنید. نقشه بزرگ این عنوان به این معنا نیست که کیفیت این عنوان قرار است کم شود و یا فعالیت های این عنوان کمتر شده است؛ توسعه دهندگان این عنوان کیفیت را فدا کمیت نکرده و با وجود بزرگ و عظیم بودن نقشه این بازی کارهای زیادی برای انجام دادن در این بازی وجود دارد.

در مقایسه با نقشه کشور های استرالیا، فرانسه و نسخه اول که در پایان مطلب نیز قابل مشاهد است، می توانید دریابید که نقشه عنوان Forza Horizon 4 تقریبا دو برار نقشه های گذشته که اگر بیشتر از این مقدار نباشد کمتر از آن نیست. البته با در نظر رفتن مکانیک جدید این عنوان و تغییر فصل ها به صورت پویا و کاملا آنلاین در بازی، تمام قدرت این را به نمایش خواهد گذاشت؛ تمام جاده های این عنوان در فصل های مختلف تغییر خواهند کرد و این امر به طور پیوسته خواهد بود و کاربران را مجبو می‌کنند که به این شرایط عادت کرده و خود را با آن خو دهند.

عنوان Forza Horizon 4 در تاریخ 2 اکتبر سال جاری برای کاربران ایکس باکس وان و رایان های شخصی عرضه خواهد شد که توسط یکی از استودیو های بزرگ تحت حمایت شرکت مایکروسافت یعنی استودیو Playground Games طراحی و ساخته شده است. شما می‌توانید نقشه تمامی عناوین مجموعه Forza Horizon را در ادامه مشاهده کنید آن ها را با یکدیگر مقایشه کنید.


 

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,