فورتزا موتوراسپورت ۷

فورتزا موتوراسپورت ۷ برای عشاق سبک ریسینگ بیش‌از ۷۰۰ خودرو را در نظر گرفته است که رقم بسیار قابل توجهی است. مطمئنا هر بازی‌ای در این سبک و با این تعداد خودرو به مسیرهای مناسب و جذابی نیز نیاز دارد که خوشبختانه تیم توسعه‌ی این عنوان در این زمینه نیز کم نگذاشته است. حال در ادامه برخی از مسیرهای این بازی معرفی شده است که شما می‌توانید برای اطلاع از آن‌ها، در ادامه با وینفون همراه باشید.

با اینکه فورتزا موتوراسپورت ۷ نمایش خوبی را در E3 2017 داشت، اما هنوز هم اطلاعات بسیاری از جزئیات این بازی در دسترس نیست.

توسعه‌دهنده‌ی این عنوان به صورت مرتب اخباری را منتشر می‌کند. حال در آخرین خبری که از این بازی به دست ما رسیده، فهرست برخی از مسیرهای این عنوان مشخص شده است. البته این لیست فعلا کامل نیست و به مرور مسیرهای دیگر نیز مشخص می‌شود.

(درصورت انتشار نام مسیرهای جدید، این مطلب به‌روزرسانی خواهد شد)

مسیرهای تائیدشده فورتزا موتوراسپورت ۷:

  • Dubai road circuit
  • Nurburgring GP and Nordschleife (Germany)
  • Mugello (Italy)
  • Maple Valley (USA)
  • Suzuka (Japan)
  • Brands Hatch GP and Indy (UK)
  • Sebring (USA)

انتظار می‌رود که برخی از مسیرهای معروف فورتزا موتوراسپورت ۶ نظیر Silverstone، Lem Mans و Daytona نیز در این نسخه وجود داشته باشند.

فوترزا موتوراسپورت ۷ در ۳ اکتبر ۲۰۱۷ برای دارندگان رایانه‌های ویندوز ۱۰ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. همچنین کسانی که نسخه‌ی Ultimate Edition را خریداری کرده باشند، می‌توانند ۴ روز زودتر یعنی در ۲۹ سپتامبر به این بازی دسترسی پیدا کنند.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید. به‌نظر شما ۳۰ مسیر برای این عنوان تعداد مناسبی است؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,