_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

اخبار جدید از بازی forza motorsport 7 لوت باکس ها به فورتزا می آیند

درست هنگامی که چیزی به عرضه کنسول ایکس باکس وان ایکس باقی نمانده است خبرهای تازه ای از عنوان forza motorsport 7، پرچم دار بعدی مایکروسافت در سبک مسابقه ای، به گوش می رسد. در حالی که پیشرفت ها‌ی گرافیکی، آب و هوای زنده و پویا در مرکز تبلیغات قرار دارد، به نظر می‌رسد از یک سیستم جدید جایزه دهی به نام “لوت باکس” نیز در بازی استفاده شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در اوایل این هفته در مراسم گیمزکام ۲۰۱۷ ما فرصتی پیدا کردیم تا نگاه نزدیکی به forza motorsport 7 پیش از اولین حضورش در ماه سپتامبر داشته باشیم.

در یک جلسه پشت درهای بسته ما متوجه شدیم که جعبه‌هایی به عنوان جایزه در بازی استفاده شده است ولی دقیقا مشخص نیست که این جعبه ها شامل چه چیزی می شود.

برایان اکبرگ مدیر انجمن turn10 در گفت‌و‌گویی با AR12gaming توضیح داد که این جعبه ها می تواند راهی برای بدست آوردن اقلام و آیتم های درون بازی باشد که شامل خودرو‌های کم‌یاب، مد ها یا حالت‌های مختلف و مواردی از این دست می‌شود. لباس راننده نیز، که راه جدیدی برای شخصی سازی کاراکتر در forza motorsport7 است، از طریق این بسته های دیجیتالی بدست می‌آید.

در حال حاضر جعبه‌های جایزه در رده‌های مختلف ارائه می شود. با جعبه هایی که ارزش بالاتری دارند، شانس این را دارید که پاداش‌های ارزشمندتر و کمیاب‌تری به‌دست آورید. این اقلام در ابتدا تنها از طریق اعتبار درون بازی به‌دست می‌آیند اما ممکن است شارژ کردن برای این جعبه ها هم وجود داشته باشد و این مورد به‌طور کامل تکذیب نشده است.

این اولین بار نیست که در عناوین استودیو مایکروسافت از این جعبه ها یا همان لوت باکس ها استفاده می شود. در نسخه های اخیر سری “گرز آف وار” و “هیلو” نیز شاهد این آیتم‌ها بودیم. بنابراین تعجبی ندارد که از این جعبه ها در سری فورتزا نیز استفاده شود. با مشاهده نحوه امتیاز دهی درون بازی های بر پایه سرویس “games-as-a-service” ناشران متوجه می شویم استفاده از این نوع امتیاز دهی در یک بازی AAA چیز شایعی است.

شما درباره این جعبه ها در بازی forza motorsport 7 چه فکر می‌کنید؟ آیا این حرکت خوبی برای امتیاز دادن است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

2 پست
امین نصیری
دانشجوی کارشناسی عمران علاقه مند به برند مایکروسافت و اکس باکس
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,