microsoft-edge

قبلا در رابطه ی نحوه ی کار با افزونه ها و دیگر موارد مفید مرورگر Microsoft Edge برای شما گفته بودیم. امروز نیز برای شما چهار راه برای استفاده ی بهتر از این مرورگر کاربردی مطرح خواهیم کرد. با وینفون همراه باشید.

۴ راه ذکر شده در زیر توسط وبلاگ ویندوز برای استفاده ی بهتر و آموزش کاربران در مورد مرورگر مایکروسافت اج نوشته شده است تا کاربران با قابلیت های این مرورگر بیشتر آشنا شوند:

پین کردن برگه برای دسترسی سریع

didyouknow_edgetip1_blog

شما می توانید وب سایت های مورد علاقه ی خود را در مرورگر خود پین کنید تا هر موقعی که مرورگر خود را باز می کنید، جلوی دیدگان شما باشد. شما تنها کافیست روی برگه ی مدنظر خود راست کلیک کرده و گزینه Pin را بزنید.

اعلانیه های وب

didyouknow_edgetip2_blog

اعلانیه های وب در مروگر Edge به شما اجازه می دهد تا هرآنچه از سایت مدنظر خود می خواهید به شما اطلاع رسانی شود و زمانی که شما از وب سایت مدنظر خارج شده اید، از آن آگاهی پیدا کنید. این قابلیت با هشدارها و پیام ها ارسالی کمک شایانی در به روز بودن شما می کند . شما می توانید با فعال سازی این قابلیت  در تنظیمات Notifications & Actions، پیام های مربوط به مرورگر اج را در قسمت اکشن سنتر مشاهده کنید.

جابجایی آسان برگه ها

didyouknow_edgetip3_blog

شما با مرورگر Microsoft Edge به راحتی می توانید برگه ها را مدیریت کنید و به راحتی محتوای داخلی ان را بدون ورود به آن ها ببینید. همچنین شما می توانید برگه ها را دوتا کنید و با این قابلیت در صورتی که برگه ای ناگهانی بسته شده باشد، شما می توانید دوباره آن را باز کرده و مشاهده کنید.

حالت سوایپ بین وب سایت ها

didyouknow_edgetip4_blog

مرورگر مایکروسافت از قابلیت سوایپ برای مشاهده سایت های جلوتر و عقب تر برای دستگاه های لمسی پشتیبانی می کند و به راحتی می توانید از این قابلیت استفاده کنید.

منبع :

WINDOWS BLOG

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
MojtabaHere
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه 28 مهر 1395

پین کردن سایت ها مورد جالبی بود که من ازش بی اطلاع بودم.
ممنون از مطلب خوبانم 🙂

    MojtabaHere
    💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه 28 مهر 1395

    *خوبتون*

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,