microsoft-edge

قبلا در رابطه ی نحوه ی کار با افزونه ها و دیگر موارد مفید مرورگر Microsoft Edge برای شما گفته بودیم. امروز نیز برای شما چهار راه برای استفاده ی بهتر از این مرورگر کاربردی مطرح خواهیم کرد. با وینفون همراه باشید.

۴ راه ذکر شده در زیر توسط وبلاگ ویندوز برای استفاده ی بهتر و آموزش کاربران در مورد مرورگر مایکروسافت اج نوشته شده است تا کاربران با قابلیت های این مرورگر بیشتر آشنا شوند:

پین کردن برگه برای دسترسی سریع

didyouknow_edgetip1_blog

شما می توانید وب سایت های مورد علاقه ی خود را در مرورگر خود پین کنید تا هر موقعی که مرورگر خود را باز می کنید، جلوی دیدگان شما باشد. شما تنها کافیست روی برگه ی مدنظر خود راست کلیک کرده و گزینه Pin را بزنید.

اعلانیه های وب

didyouknow_edgetip2_blog

اعلانیه های وب در مروگر Edge به شما اجازه می دهد تا هرآنچه از سایت مدنظر خود می خواهید به شما اطلاع رسانی شود و زمانی که شما از وب سایت مدنظر خارج شده اید، از آن آگاهی پیدا کنید. این قابلیت با هشدارها و پیام ها ارسالی کمک شایانی در به روز بودن شما می کند . شما می توانید با فعال سازی این قابلیت  در تنظیمات Notifications & Actions، پیام های مربوط به مرورگر اج را در قسمت اکشن سنتر مشاهده کنید.

جابجایی آسان برگه ها

didyouknow_edgetip3_blog

شما با مرورگر Microsoft Edge به راحتی می توانید برگه ها را مدیریت کنید و به راحتی محتوای داخلی ان را بدون ورود به آن ها ببینید. همچنین شما می توانید برگه ها را دوتا کنید و با این قابلیت در صورتی که برگه ای ناگهانی بسته شده باشد، شما می توانید دوباره آن را باز کرده و مشاهده کنید.

حالت سوایپ بین وب سایت ها

didyouknow_edgetip4_blog

مرورگر مایکروسافت از قابلیت سوایپ برای مشاهده سایت های جلوتر و عقب تر برای دستگاه های لمسی پشتیبانی می کند و به راحتی می توانید از این قابلیت استفاده کنید.

منبع :

WINDOWS BLOG

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
MojtabaHere
پاسخ دهید چهارشنبه 27 مهر 1395

پین کردن سایت ها مورد جالبی بود که من ازش بی اطلاع بودم.
ممنون از مطلب خوبانم 🙂

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,