از زمانی که مایکروسافت اعلام کرد بازی‌های Halo اکس باکس ۳۶۰ به لیست بکوارد اکس باکس وان اضافه می‌شود، طرفداران دائما درباره آن پرس‌وجو می‌کنند. خوشبختانه یکی از توسعه‌دهندگان این بازی به نام industries 343 گفته که تمام چهار بازی Halo به زودی برای اکس باکس وان در دسترس قرار می‌گیرد. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید. با توجه به صحبت‌های مطرح شده، دپارتمان بکوارد در تلاش‌ است تا بازی‌های Halo به درستی کار کنند. باید به یاد داشته باشیم که فقط چهار بازی Halo: CE Anniversary و Halo 3 و Halo 3: ODST و Halo 4 برای اکس باکس وان در دسترس قرار می‌گیرند. ۳۴۳ Industries در این‌باره گفته:

ما می‌دانیم که همه مشتاق این چهار بازی برای اکس باکس وان خود هستند و ما هم مشتاقیم که آن‌ها را به دست شما بسپاریم اما دپارتمان بکوارد مشغول آماده سازی نهایی است و ما با آن‌ها کار می‌کنیم تا هر چهار بازی امتحان و ارزیابی شود و سپس در دسترس قرار گیرد.

این پروسه زمان‌بر است اما ۳۴۳ Industries به ما این اطمینان را داده است که دفعه‌ی بعد که خبری از این بازی به گوشتان برسد حتما تاریخ عرضه نیز همراه آن خواهد بود.

ما از این زمان اضافه برای اطمینان حاصل کردن از انتظار طرفداران استفاده می‎کنیم. ما پیشرفت خوبی داشتیم و داریم به زمان عرضه نزدیک می‌شویم.

در ۲۵ سپتامبر، Halo 3 دهمین سالگرد خود را جشن می‌گیرد پس بازی‌های بکوارد باید قبل از این تاریخ آماده شوند. به یاد داشته باشید که ۳۴۳ Industries قول داده که بازی Halo 5: Guardians از لیست پخش Halo 3 الهام می‌گیرد و قرار است که مودها یک گیم‌پلی کلاسیک را به ارمغان بیاورد اما هنوز جزییات دقیق آن مشخص نیست. نظرات خود را در مورد این بازی انحصاری اکس باکس با ما درمیان بگذارید.

منبع :

WCCFTECH

323 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,