اپلیکیشن Penbook یکی از چندین اپلیکیشن یادداشت برداری موجود در استور برای ویندوز 10 است که به عنوان بهترین اپلیکیشن یادداشت با قلم نیز شناخته می‌شود. این اپلیکیشن برای مدت محدودی رایگان شده است. با وینفون همراه باشید.

اپلیکیشن Penbook از قلم سرفس پشتیبانی می‌کند اما می‌توانید با استفاده از ماوس و انگشت خود نیز با آن کار کنید. این اپلیکیشن همچنین از تعداد زیادی صفحات از پیش طراحی شده بهره می‌برد. از برگه‌ها با جنس‌های مختلف تا برگه‌های موسیقی. شما همچنین قادر به افزودن تصاویر و PDF های خودتان و یادداشت برداری روی آن خواهید بود و در نهایت می‌توانید برای یادداشت‌های خود کاور‌هایی زیبا برگزینید و آن‌ها را به شکل یک دفترچه یادداشت در آورید.

صفحات خود را می‌توانید به صورت عمودی یا افقی بسازید و یادداشت‌های خود را با چند کلیک به اشتراک بگذارید یا ذخیره کنید. Penbook به صورت اختصاصی برای قلم‌ها ساخته شده است و بهترین تجربه را با قلم خواهید داشت اما با استفاده از ماوس و انگشت خود نیز می‌توانید با آن کار کنید. Penbook از سرفس دایل نیز پشتیبانی می‌کند.

این اپلیکیشن در حالت عادی 9.99 دلار قیمت دارد اما در حال حاضر با تخفیفی 100 درصدی به دلیل کاندید شدن برای جایزه Windows Developer Award برای مدت محدودی رایگان شده است.

اسکرین‌‌شات هایی از این اپلیکیشن را در ادامه خواهید دید.

این اپلیکیشن را می‌توانید از استور ویندوز دریافت کنید.

منبع :

MSPU

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
reza
پاسخ دهید شنبه 18 فروردین 1397

Windows 10 build 1803 released for release preview insiders

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,