هفته گذشته مایکروسافت پچ سه شنبه ماه جولای را برای سیستم عامل ویندوز 10 عرضه کرد که در آن، اشکالات امنیتی متعددی رفع شده بودند. حالا به نظر می‌رسد این به‌روزرسانی کافی نبوده، چرا که ساعاتی پیش ردموندی ها اقدام به انتشار به‌روزرسانی‌های تجمعی جدیدی برای سه نسخه مختلف ویندوز 10 کرده‌اند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

نسخه جدیدی که مایکروسافت امروز منتشر کرده، سه نسخه اخیر ویندوز 10، یعنی به‌روزرسانی آوریل 2018، به‌روزرسانی فال کریترز و به‌روزرسانی کریترز را پوشش می‌دهد و برای همه آنها، شامل بهبودهای یکسانی است. اگر شما در حال استفاده از آخرین نسخه ویندوز 10 هستید (نسخه 1803)، باید به‌روزرسانی KB4345421 را دریافت کنید که شماره بیلد سیستم عامل را به 17134.166 ارتقا می‌دهد.

لیست بهبودها:

  • رفع مشکلی که ممکن بود بعضی از دستگاه‌های در حال اجرای ظرفیت کار نظارت بر شبکه پس از نصب به‌روزرسانی جولای، خطای 0xD1 Stop را دریافت کنند.
  • رفع یک مشکل با سرور DHCP Failover که ممکن است باعث شود مشتریان شرکتی هنگام درخواست یک آدرس IP جدید، پیکربندی نامعتبر دریافت کنند. این امر باعث از دست رفتن اتصال می‌شود.
  • رفع مشکلی که ممکن است باعث شود راه اندازی مجدد سرویس SQL Server گاهی اوقات با شکست مواجه شود و خطای “Tcp port is already in use” را نمایش دهد.
  • رفع یک مشکل که در هنگام تلاش یک مدیر برای متوقف کردن World Wide Web Publishing Service (W3SVC) اتفاق می‌افتاد. W3SVC در حالت توقف باقی می‌ماند، اما نمی‌تواند به طور کامل متوقف شود و یا نمی‌توان آن را دوباره راه اندازی کرد.

در ضمن، اگر دستگاهی دارید که نسخه قبلی ویندوز 10، یعنی به‌روزرسانی فال کریترز (نسخه 1709) را اجرا می‌کند، شما KB4345420 را دریافت خواهید کرد که شماره بیلد را به 16299.550 ارتقا می‌دهد. همچنین به طور مشابه، کاربران به‌روزرسانی کریترز نیز به‌روزرسانی KB4345419 را دریافت می‌کنند که دارای شماره بیلد 15063.1208 است. همان طور که گفته شد، لیست تغییرات به‌روزرسانی جدید این دو نسخه نیز همانند به‌روزرسانی آوریل 2018 است و دقیقاً همان بهبودها را به همراه دارد، ولی به این تفاوت که به‌روزرسانی کریترز، رفع اشکال DHCP failover را دریافت نمی‌کند.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2221 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Farshiid2017
پاسخ دهید سه شنبه 26 تیر 1397

آقای زمانی روز شنبه برای گوشی من(لومیا950xl) آپدیت جدیدی اومد که اونم اگر اشتباه نکنم فقط و فقط امنیتی بود ولی لیست تغییرات و بهبودها رو از کجا باید دربیارم؟؟؟

    امیر زمانی
    پاسخ دهید سه شنبه 26 تیر 1397

    من هیچ خبری از این اپدیت ندیدم جایی، ولی به هر حال باید توجه داشته باشید که ویندوز موبایل دیگه هیچ آپدیتی که شامل ویژگی جدید یا تغییری باشه نمیگیره، تنها به روزرسانی امنیتی رو رفع باگ براش میاد.

juve
پاسخ دهید پنجشنبه 28 تیر 1397

کپی پست کردن را که خوب بلدید< یه سری به همون سایت ها بزنید میبینید که واسه موبایل هم اپدیت اومده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,