تعمیرات لوازم خانگی گوناگون نیز هم‌زمان با تکنولوژی‌های روز دنیا پیشرفته­تر شده است! بنابراین اگر هر روز در بازار به جستجوی آخرین تکنولوژی های عرضه شده در لوازم خانگی‌های جدید می‌پردازید و هر چند ماه یک بار لوازم منزلتان را نو نوار می‌کنید. باید به این فکر کنید که اگر این وسایل به دلایل متعدد از کار بیفتند تعمیرات آنها مشکل‌تر خواهد شد.

حتماً با این ضرب المثل قدیمی اما کاربردی آشنا هستید که هر که بامش بیش برفش بیشتر! بنابراین هر چه تکنولوژی های جدیدتری در لوازم خانگی استفاده شده باشد به مراتب عیب یابی و تعمیر آن‌ها سخت‌تر خواهد بود.

ماشین لباسشویی‌های جدید و مشکلات احتمالی آن‌ها

ماشین لباس شویی های جدید با استفاده از فناوری حباب ساز لباس‌ها را می‌شویند و تمیز می‌کنند و از یک دیگ الماسه با قابلیت شستشوی خودکار دیگ استفاده می‌کنند.

این دستگاها در صورتی که از کار بیفتند نیاز به تعمیرات تخصصی‌تری نسبت به ماشین لباسشویی‌های قدیمی خواهند داشت.

هر چند با وجود سیستم خطایابی هوشمندی که در این دستگاه‌ها تعبیه شده است می‌توانید با گوشی تلفن همراهتان خطاهای ابتدایی را برطرف کنید و پس از رفع آنها از ماشین لباسشویی استفاده کنید.

اما تنها با استفاده از گوشی تلفن همراه و چند ابزار ساده عملاً تعمیر دیگ ماشین لباسشویی یا موتور آن غیرممکن خواهد بود. باید بپذیرید که انسان‌ها در همه زمینه‌ها متخصص نیستند. بنابراین قبل از این که مشکلات ماشین لباسشویی را حادتر از آنچه که هست نمایید بهتر است با کارشناسان فنی فراز پشتیبان تماس بگیرید تا تعمیر ماشین لباسشویی به بهترین نحو ممکن صورت بپذیرد.

ماشین ظرفشویی جایگزین مناسب شستشوی دستی ظروف

ماشین ظرفشویی در بازار عرضه شده است تا نیاز شما را از بابت شستشوی روزانه ظروف برطرف کند. اگر هنوز هم به تکنولوژی اعتقادی ندارید و به جای ماشین ظرفشویی از روش‌های سنتی جهت شستوی ظروف استفاده می‌کنید! باید بدانید که روش غلطی را انتخاب کرده‌اید و دیر یا زود توان انجام کارهای روزانه را از دست خواهید داد.

چطور ممکن است کامپیوترهای پیشرفته و ماشین حساب‌های مدرن طراحی و عرضه شده باشند و شما هنوز از چرتکه و ورق کاغذ جهت حساب کتاب استفاده کنید! یا این که با وجود گوشی‌های جدید پیشرفته هنوز هم از گوشی‌های نوکیا قدیمی که حتی صدا را نیز به درستی منتقل نمی‌کنند جهت برقراری ارتباط کمک بگیرید!

ماشین ظرفشویی از تنظیمات مختلف جهت شستشوی سریع یا پر قدرت ظروف برخوردار است و با استفاده از آب گرم و فشار زیاد می‌تواند کلیه لکه‌های چربی را از بین ببرد. همچنین هر قسمت از ماشین ظرفشویی جهت قرار دادن ظروف خاصی طراحی شده است که می‌توانید تمامی ظروف کثیف را به صورت تفکیک شده درون آن قرار دهید تا شسته و تمیز شوند.

قطعاً ماشین ظرفشویی با وجود مایع شوینده و جلا دهنده قوی که دارد، ظرف‌ها را از یک فرد معمولی بهتر می‌شوید و برق می‌اندازد. به گونه‌ای که پس از اتمام شستشو حتی کوچک‌ترین لکه‌ای نیز بر روی ظرف‌ها باقی نخواهد ماند.

اما باز هم مشکل همیشگی لوازم الکترونیک در مورد این دستگاه نیز برقرار است و طولی نمی‌کشد که باید تعمیر ماشین ظرفشویی را از یک مرکز معتبر درخواست کنید تا مشکلات دستگاه هر چه سریع‌تر برطرف شوند.

یخچال چهار درب InstaView هوشمندتر از انسان‌های امروزی

یخچال چهار درب InstaView که توسط کمپانی سرشناست ال جی طراحی شده است، از انسان‌های معمولی بسیار هوشمندتر است. اگر افراد خانواده شما هم به اپیدمی باز و بسته کردن مداوم درب یخچال مبتلا هستند و هر روز بارها درون یخچال فریزر را چک می‌کنند! با وجود هوشمند بودن این دستگاه این مشکل برطرف خواهد شد.

زیرا با یکبار لمس درب یخچال می‌توانید تمام محتویان درون آن را مشاهده کنید و از آنها عکس بگیرید تا مجبور نباشید هر دقیقه مواد غذایی را چک کنید!

از سوی دیگر این یخچال فریزر به دستیار هوشمند گوگل یا Google Assistant مجهز شده است. بنابراین می‌توانید با یخچال صحبت کنید و درخواست‌هایتان را مطرح کنید تا آن‌ها را برآورده سازد.

از دیگر قابلیت‌های این محصول هوشمند امکان پخش فایل‌های موسیقی هنگام آشپزی کردن است!

اگر راغب شده‌اید که این محصول را خریداری و استفاده نمایید، توجه داشته باشید که خدمات نصب، جابجایی و تعمیر یخچال را تنها از نمایندگی مجاز درخواست کنید.

انتهای رپورتاژ آگهی./

منبع : وینفون
980 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
منو
پاسخ دهید شنبه 4 خرداد 1398

سلام چه عجب برگشتید بعد از یکسال و نیم اونم با یک اگهی.

منو
پاسخ دهید شنبه 4 خرداد 1398

سلام چه عجب برگشتید بعد از یکسال و نیم اونم با یک اگهی.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,