برای مدتی است که شایعاتی به پا شده که استودیوی From Software، خالق سری Dark Souls که عنوان Sekiro: Shadows Die Twice را هم همین اواخر به انتشار رسانده بود، در حال کار کردن روی یک بازی جدید است که کار نویسندگی آن را نیز George R.R. Martin، نویسنده A Song of Ice and Fire و همینطور کسی که کار نویسندگی و تهیه کنندگی سریال Game of Thrones را تا فصل پنجم انجام داده بود، به انجام خواهد رساند. جزئیات بیشتر را در این زمینه در ادامه به دست خواهید آورد. 

اکنون منبع قابل اعتمادی به نام Gematsu تایید می‌کند که منبع بسیار نزدیکی به استودیوی فرام سافتور (From Software) به آن‌ها گفته است که این بازی در حقیقت کاملا واقعی است و قرار است چنین عنوانی با نویسندگی George Martin به توسعه برسد. در این میان منبع دیگری به اسم GamesRadar نیز اعلام کرده است که نام این پروژه‌ی خوف انگیز Great Rune خواهد بود.

شاید تنها چیزی که باعث شده چنین شایعاتی اینقدر برایمان هیجان انگیز باشد و تن و بدن ما را به لرزه بیاندازد، حضور خود شخص George Martin باشد. وی در پست اخیر خود در وبلاگش تایید کرده است که در حال انجام کار مشاوره و همفکری برای یک بازی ویدیویی خارج از ژاپن است.

علاوه بر این‌ها، طبق چیزهایی که شایعات و حرف و حدیث‌هایی که این اواخر به راه افتاده نیز اعلام می‌دارند، این بازی در دنیای اساطیری Norse جریان خواهد داشت و قرار است یک بازی جهان آزاد باشد که بازی‌بازان در این عنوان دنیای بازی را سوار بر اسب طی خواهند کرد و در آن به وسیله اسب به گشت و گذار و جابجایی مشغول خواهند شد. بازی‌بازان در این بازی به قلمروهای پادشاهی هجوم خواهند برد و از فرمانروایان مختلف قدرت‌های متعددی به سرقت خواهند برد و همینطور برای قلمروهای مختلفی به جنگیدن خواهند پرداخت.

با این حال ممکن است ما فاصله آنچنان زیادی تا زمان رونمایی و معرفی رسمی از Great Rune نداشته باشیم. گزارشات نشان می‌دهد که این بازی به احتمال زیاد در طی برگزاری رویداد E3 شرکت مایکروسافت که ماه آینده بر پا خواهد شد، به معرفی گذاشته خواهد شد.

در حال حاضر برای این که بعدا مایوس و ناامید نشویم، بهتر است چنین شایعاتی را که به چنین موضوعات هیجان انگیزی اشاره می‌کنند، به عنوان اطلاعات رسمی به حساب نیاوریم و زیاد به آن‌ها توجه نداشته باشیم تا روی ما تاثیر گذار نباشند اما قطعا تایید چنین موضوعی می‌تواند بسیار هیجان انگیز و جالب باشد. به هر حال به زودی از این موضوع کاملا سردر خواهیم آورد و کاملا آگاه خواهیم شد که موضوع از چه قرار است و کدام یک از این شایعات درست از آب در می‌آیند و کدام یک غلط. کنفرانس خبری شرکت مایکروسافت در تاریخ ۹ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی برابر با ۱۹ خرداد ماه سال جاری شمسی برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید در روزها و هفته‌های آتی باقی مانده تا E3 نیز همچنان با وینفون همراه باشید.

منبع :

GAMINGBOLT

936 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,