در طی کنفرانس بیلد مایکروسافت به صورت رسمی اعلام کرد که به واسطه برنامه Xbox Live Creators توسعه دهندگان قادر خواهند بود تا پشتیبانی از کیبورد را به اکس باکس وان اضافه کنند.

یکی از خواسته های بزرگ کنسول گیمرها امکان استفاده از موس و کیبورد به جای کنترلرهای رایج کنسول است. در طی کنفرانس دیشب مایکروسافت تایید کرد که پشتیبانی از کیبورد به زودی به اکس باکس وان افزوده خواهد شد، و پشتیبانی از موس نیز پس از آن ممکن خواهد بود.

Anderw Parson مدیر برنامه ریزی ارشد بخش توسعه دهندگان بازی های مایکروسافت در طی کنفرانس عنوان داشت که توسعه دهندگانی که از Xbox Live Creators بهره می برند قادر خواهند بود تا تمامی قابلیت های ویندوز  از جمله پشتیبانی از موس و کیبورد را بر روی اکس باکس وان فعال کنند.

Parson در ادامه اضافه کرد که بیش تر موس ها مشکلی از بابت سازگاری نخواهند داشت، اما مایکروسافت در حال تلاش و کار است تا در آینده پشتیبانی از هرگونه موس را ممکن سازد. با توجه به برنامه این شرکت به نظر می رسد در حال حاضر پشتیبانی از کیبورد اولویت اولیه و اصلی آن ها است.

پشتیبانی از موس و کیبورد می تواند تجربه به مراتب غنی تر و بهینه تر برای بازی های استراتژیک نظیر Halo Wars 2 بر روی اکس باکس فراهم آورد. به نظر می رسد گیمرها زمان زیادی تا تجربه رویای همیشگی خود فاصله ندارند.

منبع :

MSPU

409 پست
محسن توکلی
گویند کامپیوتر همه جوره خوش است،نه خیر عزیز فقط سرفس خوش است!
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ຖ໐rt໐ຖ
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

ژووون چقدر خبرای خوبی داره میاد!!!
دم مایکی گرم!!

My Love Windows
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

ایولا دمت گرم خدایی تسلط بیشتری میشه روش داشت
حالا همه بازیا رو میشه باهاش بازی کرد یا نه؟ چیزی نگفتن در این زمینه!

    ຖ໐rt໐ຖ
    💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

    اون دیگه بستگی به سازنده بازی داره که با اپدیت هماهنگ کنن مگر اینکه مایکروسافت باز یه قدرت نرم افزاری از خودش نشون بده و کاری کنه بدون نیازی به اپدیت سازنده ها موس و کیبورد با بازی هماهنگ شه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام