XBOX-ONE-S (1)

دیروز در مراسم E3  مایکروسافت با معرفی Scorpio هیجانی جدید در بین هواداران خود به راحت انداخت. پروژه Scorpio در واقع قابلیت اجرای بازی های ۴K و همچنین بالاترین سطح واقعیت مجازی را به XBox One می آورد و قوی ترین کنسول ساخته شده خواهد بود.فیل اسپنسر درباره این پروژه گفت : ما می خواهیم بازی های ۴K و واقعیت مجازی را به کنسول خودمان بیاوریم. پروژه Scorpio در واقع قابلیت اجرای بازی های ۴K و همچنین بالاترین سطح واقعیت مجازی را به XBox One می آورد. چیزی که در آینده نزدیک معرفی می شود، قوی ترین کنسول ساخته شده تا اکنون خواهد بود.

dave mccarthy

در گفتگویی که سایت ویندوزسنترال با Dave McCarthy داشته است، درباره نگرانی های گیمرها در رابطه با اسکورپیو سوال شده است، اینکه آیا امکان دارد که بازی ها برای این کنسول انحصاری باشند و دیگر خانواده اکس باکس وان نتوانند از آن بهره ببرند؟  مک کارتی در پاسخ به این نگرانی بیان داشته است:

“رویکرد ما این است که بازی های شما بین تمام خانواده قابل اجرا باشد. این باورماست که می خواهیم ‘بازی بدون مرز’ را محقق کنیم. آیا برای توسعه دهندگان مزایایی برای ساخت بازی برای اسکورپیو وجود دارد؟ قطعا همین طور است، اما این به انتخاب توسعه دهنده مربوط است. اما روی دستگاه ها ما، تمام بازی ها بایکدیگر اجرا خواهند شد.

XBOX-ONE-S (4)

مک کارتی در ادامه می گوید: ” ما امروز قول می دهیم، بازی ها بر روی تمام خط اکس باکس اجرا شود. توسعه دهندگان بایستی بازی های خود را برای تمام خانواده اکس باکس منتشر کنند و نمی توانند انحصاری فقط برای اکس باکس اسکورپیو عرضه کنند.”

بنابر این طبق صحبت های مک کارتی، توسعه دهندگان، تمام کیفیت ها و فریم ها را برای ساخت بازی در نظر خواهند گرفت که بالاترین آن ۴K می باشد، که متعلق به اکس باکس اسکورپیو است. تنها تفاوت سخت افزار دستگاه هاست و به خود بازی هیچ ارتباطی پیدا نخواهد کرد. چیزی که این اطلاعات واضحا به ما می گوید این است که دست گیمرها در پوست گردو نخواهد ماند و آن ها می توانند تمام بازی های آینده را در اختیار داشته باشند و ما با اکوسیستم Xbox One روبه رو هستیم.

نظر شما درباره این خبر چیست؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,