tone

مدتی قبل و در خبری به اطلاع شما رساندیم که مایکروسافت به تازگی وب سایتی را راه اندازی کرده است و از کاربران دعوت کرده تا اگر ایده ی خاصی را در رابطه با محصول شگفت انگیز این کمپانی یعنی هالولنز در ذهن خود دارند، آن را در این وب سایت به اشتراک بگذارند تا مایکروسافت یک ایده برتر را انتخاب کرده و برنامه ای بر اساس آن برای هالولنز بسازد و در پایان ایده ای تحت عنوان کاوش کهکشان انتخاب شد.

بر اساس ایده انتخاب شده، تیم مایکروسافت هالولنز مدتی است که ساخت برنامه ای تحت عنوان کاوش کهکشان را آغاز کرده است، هنگامی که ساخت این برنامه توسط تیم مایکروسافت هالولنز به پایان برسد، کاربران می توانند با استفاده از این برنامه به کاوش کهکشان راه شیری بپردازند، سیاره ها را تماشا کنند، با دستورات حرکتی و دستورات صوتی خود که به مایکروسافت هالولنز می دهند، می توانند به گوشه گوشه کهکشان سفر کنند، جزییات دقیق آن را با آمار و ارقام مشاهده کنند، بر روی یک سیاره خاص قرار بگیرند و جو آن را در اتاق یا محیطی که در آن قرار دارند شبیه سازی کنند.

حال تیم مایکروسافت هالولنز قصد دارد که با انتشار ویدیو هایی از روند ساخت برنامه کاوش کهکشان برای هالولنز، کاربران را در جریان روند ساخت این برنامه قرار دهد. پیش از این و در مطالبی اولین، دومین و سومین قسمت از این ویدیو ها را که در آن ها تیم مایکروسافت هالولنز در رابطه با طرح مفهومی، ایده های اولیه و نمونه اولیه برنامه و آغاز کد نویسی آن به بحث می پردازند، مشاهده کردیم. حال می خواهیم چهارمین قسمت از این ویدیو ها را که در آن تیم مایکروسافت هالولنز بر روی به دست آوردن داده های علمی، بهبود فرآیند رندرینگ و ترکیب نقشه برداری فضایی کار می کنند، تماشا کنیم.

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p HD

منبع : وینفون
953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mamad
پاسخ دهید چهارشنبه 18 اسفند 1394

یه خبر توپ اتوکد یونیورسال منتشر شد.
راستی اولین نفرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ali
پاسخ دهید چهارشنبه 18 اسفند 1394

سلام، چرا حالت only 3g وجود نداره، اضاف میشه یا نه؟

    mohammad
    پاسخ دهید چهارشنبه 18 اسفند 1394

    در بروزرسانی ردستون اضاقه شده

farhad delavar
پاسخ دهید چهارشنبه 18 اسفند 1394

Oh my good

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,