tone

مدتی قبل و در خبری به اطلاع شما رساندیم که مایکروسافت به تازگی وب سایتی را راه اندازی کرده است و از کاربران دعوت کرده تا اگر ایده ی خاصی را در رابطه با محصول شگفت انگیز این کمپانی یعنی هالولنز در ذهن خود دارند، آن را در این وب سایت به اشتراک بگذارند تا مایکروسافت یک ایده برتر را انتخاب کرده و برنامه ای بر اساس آن برای هالولنز بسازد و در پایان ایده ای تحت عنوان کاوش کهکشان انتخاب شد.

بر اساس ایده انتخاب شده، تیم مایکروسافت هالولنز مدتی است که ساخت برنامه ای تحت عنوان کاوش کهکشان را آغاز کرده است، هنگامی که ساخت این برنامه توسط تیم مایکروسافت هالولنز به پایان برسد، کاربران می توانند با استفاده از این برنامه به کاوش کهکشان راه شیری بپردازند، سیاره ها را تماشا کنند، با دستورات حرکتی و دستورات صوتی خود که به مایکروسافت هالولنز می دهند، می توانند به گوشه گوشه کهکشان سفر کنند، جزییات دقیق آن را با آمار و ارقام مشاهده کنند، بر روی یک سیاره خاص قرار بگیرند و جو آن را در اتاق یا محیطی که در آن قرار دارند شبیه سازی کنند.

حال تیم مایکروسافت هالولنز قصد دارد که با انتشار ویدیو هایی از روند ساخت برنامه کاوش کهکشان برای هالولنز، کاربران را در جریان روند ساخت این برنامه قرار دهد. پیش از این و در مطالبی اولین، دومین، سومین و چهارمین قسمت از این ویدیو ها را که در آن ها تیم مایکروسافت هالولنز در رابطه با طرح مفهومی، ایده های اولیه و نمونه اولیه برنامه، آغاز کد نویسی و داده های علمی آن به بحث می پردازند، مشاهده کردیم. حال می خواهیم پنجمین قسمت از این ویدیو ها را که در آن تیم مایکروسافت هالولنز برنامه کاوش کهشکان را تست می کنند و به جستجو اشکالات این برنامه و رفع آن ها می پردازند، تماشا کنیم.

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p HD

منبع : وینفون
953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
M.N
پاسخ دهید چهارشنبه 25 اسفند 1394

این شیلترشکن جدیده هم که کار نمیکنه
کسی پر*وک*سی نداره؟

ຖ໐rt໐ຖ
پاسخ دهید چهارشنبه 25 اسفند 1394

جل الخالق پس چرا واس من کار میکنه؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,