HoloLens

مدتی قبل و در خبری به اطلاع شما رساندیم که مایکروسافت به تازگی وب سایتی را راه اندازی کرده است و از کاربران دعوت کرده تا اگر ایده ی خاصی را در رابطه با محصول شگفت انگیز این کمپانی یعنی هالولنز در ذهن خود دارند، آن را در این وب سایت به اشتراک بگذارند تا مایکروسافت یک ایده برتر را انتخاب کرده و برنامه ای بر اساس آن برای هالولنز بسازد. حال همه چیز به پایان رسید و ایده نهایی انتخاب شد.

اگر به خاطر داشته باشید چند ایده جالب نیز از سوی کاربران عزیز ایرانی در این رابطه برای مایکروسافت ارسال شده بود که توانسته بودید مورد توجه کاربران قرار بگیرند، اما در نهایت چه ایده ای انتخاب شد؟ جالب است بدانید که در نهایت ایده یک کاربر به طور مستقیم انتخاب نشد، بلکه تیم مایکروسافت هالولنز با بررسی ایده ها، مجموعه ای چند ایده را به عنوان یک ایده واحد با جزییات بیشتر و واضح تر در آورد و ۳ ایده نهایی را به رای کاربران گذاشت، و در نهایت ایده ای تحت عنوان کاوش کهکشان توانست رتبه برتر را کسب کند و به عنوان ایده نهایی مایکروسافت برای ساخت برنامه ای بر اساس آن برای هالولنز، انتخاب شود.

اما برنامه کاوش کهکشان چه ویژگی هایی خواهد داشت؟ هنگامی که ساخت این برنامه توسط تیم مایکروسافت هالولنز به پایان برسد، کاربران می توانند با استفاده از این برنامه به کاوش کهکشان راه شیری بپردازند، سیاره ها را تماشا کنند، با دستورات حرکتی و دستورات صوتی خود که به مایکروسافت هالولنز می دهند، می توانند به گوشه گوشه کهکشان سفر کنند، جزییات دقیق آن را با آمار و ارقام مشاهده کنند، بر روی یک سیاره خاص قرار بگیرند و جو آن را در اتاق یا محیطی که در آن قرار دارند شبیه سازی کنند.

نظر شما در رابطه با این ایده انتخابی که از میان هزاران ایده ارسال شده از سوی کاربران جوانه زده است، چیست؟

منبع :

MICROSOFT

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
persian7
پاسخ دهید شنبه 3 بهمن 1394

یعنی کی دست ما ب این تکنولوژی ها میرسه؟؟ هااااای……

یلدا
پاسخ دهید یکشنبه 4 بهمن 1394

ای وای
وافعا؟؟؟
چه با مزه می شه…

محمد فاضل
پاسخ دهید یکشنبه 4 بهمن 1394

دوستان من لومیا ۷۳۵ دارم و ویندوز ده کردم
حالا توی تماس میکروفونم کار نمیکنه
اما توی واتساپ کار میکنه
کسی تجربه مشابه نداشته ؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,