game-troopers

همانطور که می دانید گیم تروپرز نام یک شرکت بازی سازی معروف در استور مایکروسافت است که تا به حال بازی های جذاب بسیاری را در استور قرار داده است، در واقع این شرکت بخش عظیمی از تلاش خود را برای رفع کمبود های استور ویندوز اختصاص داده است. اما همین شرکت معروف صبح امروز باعث شد توجه بسیاری به صفحه ی رسمی تویتر این شرکت جلب شود، صبح امروز تویتی از سوی این شرکت در توییتر قرار گرفت که بسیار تعجب آور بود. در این خبر این شرکت اعلام کرده بود که بنا دارد سال آینده به OEM (شرکای سخت افزاری مایکروسافت) بپیوندد و تلفن همراه ویندوز فونی اختصاصی خود را تولید کند. متن تویتر شرکت را می توانید در زیر مطالعه کنید:

ما در حال ملحق شدن به OEM هستیم و بنا داریم گوشی تلفن همراه ویندوزفونی خود را تولید کنیم

کمی پس از ارسال این تویتر مدیر اصلی شرکت یعنی آقای Jesus Bosch تویتی ارسال کرد و نام این پروژه ی جدید شرکت را “Sunrise Project” به معنی پروژه ی طلوع نامید. متن تویت اینگونه بود:

ما این پروژه ی جدید را Sunrise Project می نامیم

این خبر سرتاسر فضای اینترنت را فرا گرفت تا زمانی که تمامی این سوالات بی جواب توسط یک تویتر دیگر از سوی شرکت پاسخ داده شد. گیم تروپرز با تویتی دیگر اعلام کرد که امروز “روز احمق ها” در کشور اسپانیا است و تنها این خبر یک کذب و یک شوخی از سوی شرکت بوده است. متن توییتر جدید شرکت را در زیر مطالعه کنید.

امروز در اسپانیا روز احمقها نامیده می شود، ما عذرخواهی می کنیم که با خبر تولید یک دستگاه ویندوزفونی توقع شما را بالا بردیم

نظر شما در رابطه با این اقدام گیم تروپرز چیست؟ آیا شما هم این اقدام را یک شوخی بی مزه می دانید؟ 🙂

منبع :

WMPOWERUSER

1024 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
محمد
پاسخ دهید دوشنبه 8 دی 1394

یکی اعصاب نداشته باشه فکر میکنه که بهش گفتن احمق! ولی شوخی ناجوریه

alisedaghat
پاسخ دهید دوشنبه 8 دی 1394

سلام
از دوستان کسی میدونه قیمت ۹۵۰xl تو عراق چنده؟
لطفا جواب بدید

میلاد صحرایی
پاسخ دهید دوشنبه 8 دی 1394

احتمالا دروغ سینزه هست ☺

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,