gameloft-update

گیم لافت، یکی از بهترین و محبوب ترین کمپانی های بازی سازی پشتیبانی کننده ی استور ویندوز می باشد که اکنون ۳ عنوان از محبوب ترین بازی های خود را در استور ویندوز به روز رسانی کرده است. این کمپانی، بازی های بسیار معروف و پرطرفدار Modern Combat 5، Gods Of Rome و March of Empires خود را با محتوا و بهبود های جدید به روز زسانی کرده است تا کاربران بتوانند بیش از گذشته از این بازی ها لذت ببرند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

طرفداران بازی تیر اندازی اول شخص “Modern Combat 5: Blackout” می توانند شروع به مشاهده ی استراتژیک ترین حالت بازی که تا کنون دیده اند، بکنند: حالت های بازی Conquest and Kill، a best-of-five rounds و attack/defend. محتوای جدید شامل زره Vulcan و Shibing، یک سلاح شاتگان جدید، حالت های بازی چند نفره و جدید، اجاره ی سلاح، سیستم لیگ بهبود یافته و غیره.

در بازی “Gods of Rome”، خدای جنگ Ares بازگشته است تا قهرمانان ما را به چالش بکشد. این به روز رسانی شامل رویدادهای ائتلافی و تکه های سفال می باشد که به شما اجازه ی باز کردن آسان تر قفل خدایان رده بالا را فراهم می کند.

و در جدیدترین نسخه از “March of Empires”، پادشاهی خود را با امکان احداث دو ساختمان به طور همزمان، سریع تر از گذشته بزرگ تر کرده و ارتقا دهید. تندیس ها به شما برای ایستادگی در برابر جمعیت کمک خواهند کرد. حتی یک محتوای هالووین با مدت زمان محدود نیز وجود دارد که یک سوار بی سر را در میان شما قرار می دهد – آیا شما می توانید او را از سرزمینتان دور کنید؟

Modern Combat 5: Blackout

Gods of Rome

March of Empires

منبع :

MSPOWERUSER

1871 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حسین
پاسخ دهید جمعه 8 مهر 1395

من یه مدتی با اشتراک نت گوشی با پی سی با کابل رابط میام وبگردی و از شانس بدما این هات اسپات گوشی با برنامه های استور مشکل دارند و باز نمی شن از جمله همین مدرن کامبت و آسفالت ۸ برنامه های msn هم همینطوزن باز نمی شن. take me out of here

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,