fragments-9

همانطور که می دانید مایکروسافت بالاخره نسخه مخصوص توسعه دهندگان هالولنز را معرفی کرده و پیش فروش این نسخه از هالولنز آغاز شده و توسعه دهندگان هم اکنون می توانند هالولنز را پیش خرید کنند. عرضه این دستگاه های پیش فروش شده از تاریخ ۳۰ مارس آغاز خواهد شد. با این مایکروسافت اولین گام را برای در دسترس قرار گرفتن هالولنز برای مصرف کنندگان برداشته است، اما در مرحله اول تنها توسعه دهندگان می توانند به خرید این دستگاه واقعیت ترکیب شده اقدام کنند. 

Young Conker 2

تنها دلیل مایکروسافت برای این کار این است که محتوای کافی برای هالولنز ساخته شود تا در زمان عرضه ی عمومی درصد فروش این دستگاه به لطف برنامه های اختصاصی آن در استور بیشتر شود، همانطور که خدمت شما اطلاع رسانی کردیم مایکروسافت به همراه این نسخه از هالولنز سه بازی جذاب با نام های  RoboRaid ،Young Conker و Fragments را نیز عرضه خواهد کرد که ما ویدیو معرفی هر سه را برای شما در این پست منتشر کردیم.

حال پس از گذشت چند روز دو بازی جذاب از این سری توسط مایکروسافت در استور قرار گرفته است، این دو بازی که با نام های Fragments و Young Conker شناخته می شوند هم اکنون در دسترس قرار گرفته اند و کاربران هالولنز می توانند آن ها را دریافت کنند.

Young Conker

ApplicationFrameHost_2016-03-05_09-00-05-1

بازی Young Conker داستان یک کاراکتر جذاب است که به دنیای واقعی شما می آید و یک بازی ماجراجویی زیبا برای شما به ارمغان خواهد آورد، دشمنان و چالش های مختلف به خوبی با لوازم خانه تطابق خواهند داشت، حتی اگر شما مرحله ای را به اتمام برسانید با تغییر موقیت های لوازم اتاق گویا مرحله ی جدیدی را تجربه می کنید.

Fragments

ApplicationFrameHost_2016-03-05_09-12-51

بازی دیگر که Fragments نام دارد کمی از دنیای فانتزی فاصله گرفته است و یک بازی فکری و چالش برانگیز را برای کاربر فراهم کرده است، در این بازی یک گروه مرموز برای کمک به شما دست به کار می شوند،  شما به عنوان یک کارآگاه با استعداد با توانایی منحصر به فرد برای رسیدگی به جرائم نقش ایفا خواهید کرد، شما باید تمامی سر نخ ها را کنار هم بگذارید و پرده از راز جرمی که اتفاق افتاده بردارید.

شما برای مشاهده ی این دو بازی در استور می توانید بر روی تیتر هر بازی کلیک کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
NOKIA
پاسخ دهید یکشنبه 15 اسفند 1394

اگه این وسیله با هوش مصنوعی ترکیب بشه واقعا قدم بزرگی برداشته میشه تو تکنولوژی…وای اون موقه چه حالی میده تو بازی ها با فکر خودت تصمیم بگیری

حسین
پاسخ دهید یکشنبه 15 اسفند 1394

اقای عبدی یه سوال فنی دیگه. من همش سوال فنی می پرسم. این پورت کردن برنامه آیو اس چه جوریه؟ یه توضیح مختصر

amirdz
پاسخ دهید یکشنبه 15 اسفند 1394

ناموسن دمش گرم

Juventus
پاسخ دهید یکشنبه 15 اسفند 1394

آقا یه سوال،
میشه تو کانال تلگرام بری تو پی وی مدیر کانال؟؟
چجوری میشه بهش فایل داد ک بزاره؟؟

امیرمحمد
پاسخ دهید یکشنبه 15 اسفند 1394

عجب بانوی خوش تیپ و خوش پوشی!خداحفظش کنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,