اگر شماهم یکی از کسانی هستید که می‌خواهید کنسول ایکس باکس وان ایکس را برای خود تهیه کنید باید بگوییم که در حال حاضر این کار کمی مشکل است. چندین شعبه فروش در سرتاسر جهان اعلام کرده اند که موجودی ایکس باکس وان ایکس آن‌ها تمام شده درحال حاضر با کمبود محصول و تقاضای بالا مواجه هستند. GameStop در همان 24 ساعت اول عرضه، تمام موجودی ایکس باکس وان ایکس خود را به فروش رساند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

یکی از فروشندگان این کنسول شرکت GameStop از محبوب‌ترین شرکت‌های بازی‌های ویدیویی در ایالات متحده است که اعلام کرده تمام محصولات ایکس باکس وان ایکس در همان 24 ساعت اول به اتمام رسیدند ولی همچنان تقاضا برای این کنسول وجود دارد.

Bob Puzon از کارکنان بخش بازاریابی GameStop گفت: “فروش ایکس باکس وان ایکس خارق‌العاده بود! در همان روز اول تمام سهم  شرکت ما از این کنسول به فروش رسید. هم اکنون از طریق همکاری با مایکروسافت درصدد هستیم تا تعداد بیشتری از این محصول که قوی‌ترین کنسول بازی‌های ویدیویی در دنیاست به دستمان برسد.”

این نکته قابل توجه است که درحالی که اکثر کنسول‌های ایکس باکس وان ایکس به فروش رسیده‌اند، GameStop آمار حدودی یا تعداد دقیقی از کنسول‌های به فروش رسیده در ابتدای عرضه را اعلام نکرده است. با این حال، اکثر فروشگاه‌ها در سرتاسر ایالات متحده منتظر دریافت محموله‌های بیشتری از این کنسول هستند.

با اینکه آمار و ارقام فروش مبهم هستند ولی این حجم استقال نشان‌دهنده‌ی آن است که طرفداران تا چه اندازه مشتاق تهیه و بازی با قدرتمندترین کنسول جهان هستند.ایکس باکس وان ایکس با دارا بودن 6 ترافلاپ توان پردازش، تصاویری واقعی با کیفیت 4K خلق می‌کند که در کل باعث بهبود کیفیت بازی است. بدون در نظر گرفتن نمایشگری که از آن استفاده می‌کنید با این کنسول تصاویر سریع‌تر بارگذاری می‌شوند و عملکرد بهتری دارند.

پیشنهاد می‌کنیم همین امروز ایکس باکس وان ایکس خود را تهیه کنید. این موضوع را هم در نظر بگیرید که کریسمس نزدیک است و هر کسی در ذهن خود آرزو دارد که این کنسول را هدیه بگیرد.

نظرات خود را درباره‌ی این کنسول با وینفون به اشترا بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
حسین دیانتی
پاسخ دهید شنبه 20 آبان 1396

فکر میکنم بهترین اینه ک صبر کنیم تا روزی که مایکروسافت ی عدد ب ما بده. اون عدد بهترین ابزار بزای قضاوت در مورد فروش کنسوله

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,