xboxelite-1_0

اکس باکس وان روزهای هیجان انگیزی را سپری می کند و طی روزهای اینده تغییر و تحولات این کنسول را از زبان ردموندی ها خواهیم شنید. آمار و ارقام این کنسول هم در این روزها بیشتر از قبل برای عموم بازگو خواهد شد. کنسولی که همچنان امید دارد تا رقیب دیرینه خود را شکست دهد و در دنیای بازی ها یکه تازی کندمایکروسافت آمار جدید مربوط به کنسول اکس باکس وان را تا ماه می ۲۰۱۶ اعلام کرد. بنابر امار بیان شده از سوی مایکروسافت، ساعات بازی با این کنسول در مقایسه با سال قبل، دو برابر شده است.

ساعت Gamesindustry بر اساس آماری که از معاون بازاریابی اکس باکس، مایک نیکولاس بدست آورده است، این آمار را منتشر کرده است. بر اساس گفته های نیکولاس رقم کل فروش بازی ماینکرفت ۱۰۶ میلیون بوده که به نظر می رسد به طور میانگین بیش از ۴۰ میلیون نفر در تمام پلتفرم ها آن را استفاده می کنند. نیکولاس نوید برگزاری یک کنفرانس ویژه را داده است.

در همین حال، کنسول PS4 بالاترین میزان فروش در آمریکا در ماه می داشته است و همچنان گوی رقابت را از مایکروسافت ربوده است. بر اساس آمار گروه NPD ، حدود ۵۰۹.۹ میلیون دلار از فروش کنسول های بازی به دست آمده که نسبت به همین بازه در سال قبل ۴% رشد داشته است. بازی انحصاری کنسول پلی استیشن ، Uncharte 4: A Thief’s End بالاترین فروش در میان بازی ها را در ماه می بدست اورده است و در رده های بعدی the reboot of Doom و Blizzard’s Overwatch هستند.

حال باید دید که ردموندی ها با تغییر و تحولاتی که در سر دارند می توانند بالاخره از رقیب دیرینه خود جلو بزنند یا خیر.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  mohamad
  پاسخ دهید شنبه 22 خرداد 1395

  خیلی ایکس باکس رو دوس دارم

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , , , , , , , , ,