general electric

مایکروسافت روز گذشته اعلام کرد که شرکت جنرال الکتریک به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های آمریکا، به جمع استفاده کنندگان از سرویس آفیس 365 پیوسته است. جنرال الکتریک به عنوان یک شرکت چند ملیتی، بیش از 300 هزار کارمند در 170 کشور جهان دارد و این نشان می دهد که جامعه استفاده کنندگان از آفیس 365 به طرز چشمگیری در حال رشد است. آفیس 365 به عنوان یک سرویس ابری، انتخاب بسیاری از شرکت ها است.

مایکروسافت آفیس 365، یک سرویس ابری است و در دسته نرم افزار های SaaS (نرم افزار مبتنی بر سرویس) قرار می گیرد. این مجموعه نسخه ابری مایکروسافت آفیس دسکتاپ هستند که همه ما کم و بیش با آن ها آشنایی داریم. آفیس 365 به عنوان یک سرویس ابری، انتخاب اول بیشتر شرکت ها با گستره فعالیت گوناگون است و همین موضوع باعث شده تا در طول مدت زمانی که از راه اندازی آن می گذرد، بتواند از سرویس های دیگر نظیر نرم افزار های تحت وب گوگل پیشی گیرد. حال که جنرال الکتریک نیز به جمع استفاده کنندگان از سرویس آفیس 365 پیوسته، تعداد کاربران این سرویس 300 هزار نفر افزایش می یابد!

در شاخه کسب و کار وب سایت مایکروسافت، یکی از مدیران جنرال الکتریک با نام Larry Biagini در مورد دلایل انتخاب آفیس 365 توضیحاتی ارائه کرده است. وی می گوید که “ایده به روز رسانی نرم افزاری به فاصله چند سال، برای شرکتی به اندازه جنرال الکتریک مناسب نیست. بنابر این ما تصمیم گرفتیم تا از محیط به روز رسانی های مقطعی خارج شویم و از سرویس جدیدی استفاده کنیم. ما می رویم تا تجربه جدید و متفاوتی را از این خدمات به دست آوریم و بر این موضوع نیز باور داریم”.

وی همچنین اضافه کرد که رویکرد باز مایکروسافت در امر پشتیبانی یکی از دلایلی بوده که آن ها این سرویس را بر خدمات سایر شرکت ها ترجیح داده اند.

Larry Biagini می گوید:

این استراتژی که یک نرم افزار همه بخش ها را در خود جای دهد، برای شرکتی به اندازه جنرال الکتریک مناسب نیست اما قابلیت همکاری و انعطاف پذیری، قابلیت ادغام شدن با دیگر ابزار و سرویس ها از بخش های بسیار مهم هستند. برخی از راه حل ها و دلایل ما ممکن است که به مایکروسافت ارتباط چندانی نداشته باشند اما توانایی ادغام شدن مطمئنا از سوی مایکروسافت است.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع: WINBETA

منبع :

WINBETA

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
Mehrdad
پاسخ دهید سه شنبه 31 تیر 1394

نظر ما نظر خوبیست D:

    علی
    پاسخ دهید سه شنبه 31 تیر 1394

    من هم نظر خوب دارم ! D:

OobamiloO
پاسخ دهید سه شنبه 31 تیر 1394

نظر ما نیز نظر خوب20

محمد
پاسخ دهید سه شنبه 31 تیر 1394

ویندوز اینسایدر اپدیت شد

ممد
پاسخ دهید سه شنبه 31 تیر 1394

برنامه ی files&folders pro رایگان شده
مهلتش تا فردا تموم میشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,