استودیوی The Coalition تاکنون درخصوص ویژگی‌های برجسته‌ی بازی Gears 5 صحبت کرده است و راد فرگوسن، رئیس آن، سال گذشته بود که بیان کرد بازی Gears 5 چیزی است که گیمرها تا به امروز ندیده‌اند. در ادامه با تصویر مرموز و جزئیات خبر همراه وینفون باشید.

به تازگی، راد فرگوسن (Rod Ferguson)، رئیس استودیوی کوالیشن (The Coalition)، بار دیگر با انتشار تصویر جدیدی در اینستاگرام خبرساز شده است. بر اساس این گزارش، فرگوسن با انتشار تصویری در این سرویس، خبر از چیزی کاملا جدید در این سری داده است. فرگوسن در توضیحات این تصویر نوشته است که <<امروز، من خودم را برای انجام چیزی آماده کردم که تا به حال فرصت انجام آن را در هیچ کدام از بازی‌های Gears of War نداشته‌ام>>.

متاسفانه او جزئیات دیگری در این باره منتشر نکرده و مشخص نیست که منظور او با انتشار دقیقا چه چیزی است. با این حال، علاقه‌مندان شروع به سوال پرسیدن در خصوص منظور فرگوسن کرده‌اند که البته تا این لحظه وی پاسخ مشخصی به این پرسش‌ها نداده است. بسیاری از کاربران این عکس را اشاره به حالت بتل رویال Gears 5 می‌دانند. نظر یکی از این کاربرها این است که این تصویر اشاره به <<بتل رویال Gears 5 دارد و فرگوسن سه کیل داشته و 73 بازیکن باقی مانده‌اند>>. یکی دیگر می‌گوید که این <<شمارش معکوس تا عرضه رسمی بازی است>>. اما بیایید نگاهی به صحبت‌های قبلی فرگوسن بی‌اندازیم تا کمی بیشتر متوجه منظور او شویم:

چیزی که می‌خواستیم برای شماره‌ی ۴ (منظور قسمت چهارم این سری است) انجام دهیم، تنها پایه‌گذاری دوباره‌ی این سری و مشروعیت بخشیدن به استودیوی The Coalition بود. که با استقبال طرفداران رو به رو شدیم و آن‌ها عاشق بازی Gears 4 شدند و ما فکر می‌کنیم که به هدف خود رسیدیم. بنابراین الان، Gears 5 درباره‌ی آوردن شخصیت The Coalition به بازی است. در حال حاضر ما شاهد نوآوری‌های زیاد، تغییرات متعدد و تعداد زیادی چیزهای جدید خواهیم بود که واقعا هیجان‌ انگیز و متفاوت هستند و در عین حال، نزدیکی زیادی به [ویژگی‌های اصلی و ریشه‌های] سری Gears of War دارند.

نکته جالبی که در این تصویر مشاهده می‌کنیم، این است که تلویزیون قدیمی که فرگوسن برای بیان <<چیزِ جدید>> خود از آن استفاده کرده، متعلق به رقیب دیرینه این مایکروسافت یعنی سونی است. از این رو اگر در روزهای آینده شایعات زیادی در رابطه با اینکه فرگوسن می‌خواهد Gears 5 را برای کنسول سونی منتشر کند اصلا متعجب نشوید.

شرکت مایکروسافت برخلاف سونی، در رویداد E3 امسال حضور خواهد داشت و قطعا شاهد نمایش جدیدی از این بازی موردانتظار خواهیم بود. انتظار می‌رود در جریان کنفرانس خبری مایکروسافت، شاهد مشخص شدن تاریخ عرضه نهایی Gears 5 نیز باشیم.

بازی موردانتظار Gears 5 در تاریخ نامشخصی از 2019 میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس باکس وان عرضه و منتشر می‌شود.

منبع :

GAMINGBOLT

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , ,