_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

فیل اسپنسر:‌ Gears 5 عالی به نظر می‌رسد

عنوان Gears 5 که توسط استودیوی The Coalition در دست ساخت و توسعه قرار دارد، در طی برگزاری کنفرانس خبری شرکت مایکروسافت در رویداد E3 2018 به معرض معرفی و نمایش قرار گرفت و اگرچه قرار بود اواخر امسال به انتشار برسد، اما تا اکنون اطلاعات و جزئیات آنچنان زیادی از این بازی منتشر نشده و ما چیز زیادی از آن نمی‌دانیم. اما انگار فیل اسپنسر (Phil Spencer)، مدیر برند ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت، از روند ساخت و توسعه این بازی رضایت کامل دارد. جزئیات بیشتر را در ادامه مشاهده کنید.

با این حال و با وجود این که تا به حال اطلاعات چندان زیادی از روند ساخت این بازی منتشر نشده، اما به نظر می‌رسد که ساخت این بازی همچنان با قدرت زیاد در حال پیگیری و ادامه است. فیل اسپنسر اخیرا از این استودیو در ونکور کانادا دیدن کرده و به طور مخفیانه عکسی از تیم توسعه دهنده این بازی در حال کار کردن گرفته که باور این که فیل اسپنسر به طور مخفیانه و دور از چشم کسی این کار را انجام داده، کمی سخت یا حتی غیر ممکن است. به هر حال هر چه هست، اسپنسر موفق به توییت عکس تازه‌ای از این بازی و تیم توسعه دهنده آن شده تا ما را از آخرین وضعیت این بازی آگاه کند.

البته این را هم باید بگویم که اسپنسر در توضیح این عکس هیچ چیز به جر این که “Gears 5 عالی به نظر می‌رسد”، نگفته اما باز هم این کار بسیار عالی و خوبی برای طرفداران است که اطمینان حاصل کنند این بازی هنوز هم زنده است. شاید رویداد E3 2019 بهترین زمان ممکن برای اعلام جزئیات و اطلاعات بیشتر یا انتشار تریلری از گیم پلی آن و اعلام تاریخ عرضه این بازی باشد چون دقیقا به فاصله یک سالگی از معرفی آن در E3 گذشته قرار خواهیم گرفت و با توجه به عدم حضور سونی در E3 امسال، مایکروسافت می‌تواند ضمن اجرای یک عملکرد بهتر، صحنه را از آن خودش کند. باید منتظر باشیم و ببینیم اوضاع چطور پیش خواهد رفت. این کار به اسپنسر کمک خواهد کرد که برند ایکس‌باکس را به چنان رشد زیادی برساند که ما تا به حال هیچ وقت ندیده بودیم.

Gears 5 مشخصات نسخه‌های قبلی خود را نیز به همراه دارد و Kait Diaz نیز از عنوان Gears of War 4 به عنوان پروتاگونیست یا همان شخصیت اصلی که بازی‌بازان وظیفه هدایت آن را بر عهده دارد، حضور پیدا خواهد کرد. وی به همراه Marcus Fenix و همینطور Del Walker ماجراجویی تازه‌ای را آغاز می‌کند تا به جست و جوی رگ و ریشه خود بپردازد. Gears 5 شامل ویژگی‌های ظاهری و مناطق بسیار خیره کننده‌ای خواهد بود که شامل نواحی یخ زده و همینطور جنگل‌های سرسبز انبوه خواهد شد. این بازی در تاریخ نامعلومی از سال جاری میلادی قرار است برای پلتفرم‌های خانواده کنسول‌های ایکس‌باکس وان و همینطور رایانه شخصی‌های ویندوز ۱۰ به انتشار برسد. در ادامه می‌توانید متن توییت اسپنسر به همراه تصویری که به ادعای خودش به صورت مخفیانه از دفتر استودیوی این بازی گرفته است را مشاهده کنید.

این تنها چیزی است که من توانستم به صورت مخفیانه زمانی که Rod متوجه نبود، بگیرم. Gears 5 عالی به نظر می‌رسد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,