عنوان Gears of War که از ساخته‌های استودیوی The Coalition به حساب می‌آید، یک دنباله قوی و قدرتمندانه بود که پس از عرضه نسخه سه گانه معروف این سری توسط Epic Games منتشر شده بود. من امروز خبر خوشحال کننده‌ای برای آن دسته از کاربران کنسول ایکس‌باکس وان که هنوز موفق به تجربه این بازی نشده‌اند دارم. طبق تازه‌ترین جزئیات، این بازی آخر هفته‌ی پیش رو به صورت رایگان در دسترس این افراد قرار خواهد گرفت.

باید اخطار دهم که تنها مشکلی که فقط برای تجربه این بازی سد راه شما قرار دارد این است که برای این که بتوانید از این نسخه رایگان استفاده کنید، باید عضویت گلد سرویس ایکس‌باکس لایو داشته باشید تا بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید. این تجربه رایگان از فردا ۳۱ ژانویه به مدت چهار روز تا ۳ فوریه ۲۰۱۹ میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت تا به انجام آن بپردازید.

بخش‌های مولتی پلیر این بازی نظیر Versus, Horde و همینطور Escalation نیز در این تجربه رایگان قابل دسترس خواهند بود که در کنار آن می‌توانید از قابلیت Co-op این بازی نیز استفاده کنید و از آن لذت ببرید. البته باید اعلام کنم که خود بخش کمپین این بازی قطعا به قدری جذاب و هیجان انگیز است که ارزش یک بار تجربه کردن را در طول این تجربه رایگان دارد. همچنین شما با انجام بخش کمپین این بازی نیز می‌توانید تا پیش از عرضه Gears 5 با وقایع و حوادث نسخه قبل این سری آشنا شوید و بدانید اوضاع از چه قرار است. شاید تنها دلیل رایگان شدن این بازی برای کاربران گلد، همین بوده باشد. کاربران کنسول میان نسلی ایکس‌باکس وان ایکس هم بد نیست بدانند که عنوان Gears of War 4 از کیفیت 4K و قابلیت HDR نیز روی این کنسول بهره مند است و می‌توانند با کیفیتی بسیار قابل قبول به انجام این بازی بپردازند.

از آنجایی که در طول متن از عنوان Gears 5 صحبت شد، بد نیست کمی هم به این بازی و آخرین اطلاعاتی که از آن داریم بپردازیم. این بازی در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان (نسخه‌های متعدد آن) و رایانه شخصی‌های ویندوز ۱۰ در دست توسعه و ساخت قرار دارد که قرار است در تاریخ نا معلومی از سال جاری میلادی به انتشار برسد. این بازی دنبال کننده داستان Kait Diaz است که وی برای این که با رگ و ریشه‌های خود بیشتر آشنا شود، سفری ماجراجویانه را آغاز می‌کند. به هر حال هر دلیلی که داشت، این بازی Gears of War 5 نام نگرفت و قرار شد فقط با نام Gears 5 بین بازی‌بازان شناخته شود.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,