gearsofwar4

استودیو Coalition، توسعه دهنده ی گیرز ۴ حالت رقابت چند نفره ی جدیدی را معرفی کرده است. شما قادر خواهید بود با دوستانتان که در رایانه های شخصی خود مشغول بازی هستند، به رقابت بپردازید. برای جزییات بیشتر با وینفون همراه باشید.

بازه ی زمانی که نسخه ی آزمایشی کراس پلی در آن تست می شود، قابلیت های استودیو Coalition را به چالش می کشد. این استدویو در انجمن گیرز ۴ گفته بود که نسخه ی آزمایشی کمک زیادی به پیدا کردن راه کاری برای دائمی کردن قابلیت کراس پلی بین اکس باکس وان و رایانه های شخصی می کند. تاکنون قابلیت کراس پلی در بخش های Horde، co-op campaign و Versus match های شخصی در دسترس بود. استودیو Coalition پاداشی برای بازیکنانی که در بخش چند نفره ی آزمایشی شرکت می کنند، در نظر گرفته است. تا ۱۵۰۰ XP بیشتر در صورت برد و ۷۵۰ XP بیشتر هنگام باخت. هنوز اطلاعاته دقیقی از تاریخ شروع این بخش در دسترس نیست ولی ما می دانیم که همه چیز از جمعه شروع می شود. Checkout و Drydock، آخرین مپ هایی که به بازی اضافه شدند، در این مدت برای نسخه ی آزمایشی بخش چند نفره در کنار حالت های بازی Deathmatch، Dodgeball و King of the Hill در دسترس هستند.

گیرز ۴ یکی از نمایندگان بهترین بازی اکشن سال و بهترین بخش چند نفره ی سال در مراسم The Game Awards سال ۲۰۱۶ می باشد. آیا تا به حال گیرز ۴ را تجربه کرده اید؟ بدون شک این بازی یکی از بهترین بخش های چند نفره ی نسل را به علاقه مندان ارائه می دهد. این عنوان فوق العاده را از دست ندهید.

منبع :

GAMESPOT

96 پست
محمد داودی
دانشجوی رشته ی نرم افزار، علاقه مند به IT و دنیای بازی های ویدیویی. همیشه اخبار مربوط به اکس باکس را دنبال میکردم و سعی میکنم که جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوطه را در وینفون پوشش دهم.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,