_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تغییرات به‌روزرسانی ماه سپتامبر گیرز آو وار ۴ اضافه‌شدن نقشه‌های جدید و ...

به‌تازگی استودیو Coalition که وظیفه‌ی توسعه‌ی عنوان Gears of War 4 را بر عهده دارد، از جزئیات به‌روزرسانی ماه سپتامبر این عنوان سخن گفته است. همچنین درباره‌ی آینده‌ی این عنوان نیز صحبت شده که شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این باره، در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

گیرز آو وار ۴ طبق چرخه‌ی تعیین‌شده، هرماه به‌روزرسانی‌هایی را دریافت می‌کند که تغییرات ریز و درشتی را در گیم‌پلی و دیگر بخش‌های بازی اعمال می‌کند. حال در ادامه‌ی این روند، به‌روزرسانی ماه سپتامبر منتشر گردیده که محتوای جدیدی را به بازی‌ اضافه خواهد کرد. با به‌روزرسانی اخیر، نقشه‌ها، دستاوردها و تغییرات دیگری در بازی‌ اعمال شده که تجربه‌ی این بازی را شیرین‌تر از هر زمان دیگری برای بازیکنان می‌کند.

درست مانند روند همیشگی، این ماه نیز ما شاهد دو نقشه‌ی جدید برای بخش چندنفره هستیم. اولین نقشه Mercy نام دارد و دومین نقشه نیز Harbor Haze نامیده می‌شود. نکته‌ای که درباره‌ی نقشه‌ی دوم وجود دارد، شرایط محیطی جدیدی است که این نقشه با خود به ارمغان آورده است. در نقشه‌ی یادشده بازیکنان در منطقه‌ای غبارآلود قرار دارند که مطمئنا استراتژی متفاوتی را برای پیشروی طلب می‌کند.

مورد دیگر در رابطه با این به‌روزرسانی، اضافه‌شدن دستاوردهای(Achievements) جدید است. این ۲۰ دستاورد جدید با خود ۵۰۰ امتیاز بازی(Gamerscore) همراه دارد. البته بازیکنان کهنه‌کار این عنوان احتمالا با اولین ورود خود به این بازی آن‌ها را دریافت خواهند کرد اما بازیکنان‌ تازه‌کار اندکی تلاش بیش‌تری را باید انجام دهند.

نکته‌ی آخر نیز مربوط به سیستم مسابقه‌یابی(Matchmaking) بازی می‌شود. از این پس به‌ جای استفاده از سیستم Region-Locked، سیستم بر اساس کیفیت اینترنت شما اقدام به مسابقه‌یابی می‌کند. این بدین معنی است که بازیکنانی که کیفیت اینترنتی مشابهی با شما دارند، احتمال روبرو شدن‌شان با شما بیشتر است و بازی آن‌ها را در اولویت بالاتری قرار می‌دهد. همچنین سیستم مسابقه‌یابی بر اساس مهارت بازیکنان نیز بهبود یافته است.

از به‌روزرسانی ماه سپتامبر که بگذریم، به‌روزرسانی ماه آینده گیرز آو وار ۴ علاوه بر ویژگی‌های جدیدی که با خود همراه خواهد داشت، با سالروز عرضه‌ی این عنوان نیز مصادف خواهد بود.

شما در ادامه می‌توانید ویدیوی تغییرات به‌روزرسانی سپتامبر را مشاهده کنید:

دیدگاه خود را درباره‌ی به‌روزرسانی ماه سپتامبر با ما در میان بگذارید. آیا از پشتیبانی سازندگان از این عنوان رضایت دارید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,