کلیف بلزینسکی (Cliff Bleszinski)، کارگردان سری Gears of War که اخیرا به دلیل شکست در آخرین پروژه خود یعنی بازی Lawbreakers شناخته می‌شد، به نظر می‌رسد که در بیانیه‌ای محکم و قاطعانه در شبکه اجتماعی توییتر، در پاسخ به یکی از کاربران اظهار کرد که وی دیگر از این به بعد هیچ بازی دیگری نخواهد ساخت و این کار را کنار خواهد گذاشت. بلزینسکی همیشه شخصیتی رو و رو راست و پرخاشگر داشته و به نظر می‌رسد که این بار هم در این قضیه قصد عقب نشینی ندارد و سر حرف خود ایستاده.

وی در گفت و گو با یکی از کاربران که از عدم بازپرداخت و پس دادن وجه خود برای بازی Lawbreakers، عنوانی که کمی بیشتر از یک سال از آفلاین شدن آن می‌گذرد، گله‌مند بود، که این کار کمی بعد از بسته شدن و تعطیلی استودیوی بلزینسکی یعنی استودیوی Boss Key Productions اتفاق افتاده بود. بلزینسکی اشاره کرد که چطور از جیب خود پول خرج کرد تا مطمئن شود که کارمندانش از بسته شدن این شرکت، قرارداد سفید دریافت نمی‌کنند و صدمه‌ای به آن ها وارد نمی‌شود. همچنین وی اشاره کرد که سمی و زهرآگین بودن جامعه بازی‌بازان یکی از دلایلی است که وی دیگر هرگز بازی جدیدی نخواهد ساخت.

زمانی که GamesIndustry  مطلع شد که روشی که وی در حال واکنش نشان دادن و پاسخ دادن به توییت‌ها است، احتمالا یک حساب تقلبی است (حسابی که از طرف بلزینسکی این توییت‌ها را منتشر کرده، تا به حال فقط همین یک بار فعالیت داشته و پیش از آن سابقه دیگری نداشته است و به نظر می‌رسد که یک حساب تقلبی است که فقط برای انتشار این توییت‌ها ساخته شده است و فاقد اعتبار لازم است) زیاد از صحت این حساب نتوانست اطمینان برقرار کند. زمانی که GamesIndustry از وی پرسید که چرا اینقدر عصبی و جدی است، وی فقط پاسخ داد که “کار من به اتمام رسیده”.

با وجود همه اشتباهات و خطاهایی که بلزینسکی در گذشته انجام داده، این واقعا یک رفتار زشت و ناراحت کننده است که از طرف وی انجام شده و اگر این واقعا گفته‌های خودش باشد که خودش نوشته است، واقعا باعث شرمساری و خجالت او باید باشد. با این وجود امیدواریم که این فقط یک اشتباه ساده و یا یک حساب جعلی و تقلبی باشد که در یک روز بد در شبکه‌های اجتماعی دیده‌ایم. برخی از توییت‌های منتسب به بلزینسکی را می‌توانید در ادامه ببینید.

من به کارمندان خودم حقوق دادم و حتی هزینه‌های مراقبت از سلامتی آن‌ها را نیز پرداخت کردم، حتی ماه‌ ها پس از از بین رفتن استودیو این کار را ادامه دادم. پس آن‌ها می‌توانند از خانواده‌های خود مراقبت کنند.

من خودم به مدت دو سال است که حقوق نگرفته‌ام.

متوجهم که شما ناراحت هستید اما خدایا، این مزخرفات هم یکی دیگر از دلایلی است که من هرگز بازی دیگری نخواهم ساخت.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,