gears-194277

شایعه ی ساخت فیلم Gears of War مدت های زیادی در بین مردم است و حال قرار است رنگ واقعیت بگیرد. پروژه ی ساخت این فیلم سال ۲۰۰۷ معرفی شد اما همانند هیلو و بیوشوک با مشکل تامین بودجه مواجه شد. اما به نظر می رسد بالاخره ساخت این فیلم انجام شود. با وینفون همراه باشید.

امروز در حین پخش زنده ی و رونمایی بازی Gears of War 4، راد فرگوسن مدیر استودیوی The Coalition خبر نهایی شدن ساخت فیلم بازی را به خبرنگاران داد. مایکروسافت در همراهی با Universal Pictures این فیلم را می سازد و Larry Hyrb نیز در توییتر خود آن را تایید کرده است.

مدیر استودیوی The Coalition درباره سابقه عدم موفقیت فیلم های مربوط به بازی ها گفته است: “من فکر می کنم دلیل آن که این فیلم ها در گذشته با موفقیت همراه نبوده اند، تمرکز بر روی مخاطب گیمر بوده است و در اصل برای گیمرها ساخته شدند. اگر بخواهید یک فیلم قوی با داستان قوی و تعداد زیادی افسانه بسازید و فقط به دنبال مخاطبان گیمر باشید، در نتیجه فیلم موفقی نخواهید ساخت. یکی از چیزهای مهمی که یونیورسال بر روی آن کار می کند همین است که بتواند یک فیلم بزرگ و در ابعاد مخاطبان جهانی بسازد”.

scottstuberdylanclarkyahoo

طبق اعلان رسمی، Scott Stuber تهیه کننده ی سری فیلم Ted و Central Intelligence در کنار Dylan Clark تهیه کننده ی سری Planet of the Apes و Oblivion در ساخت این فیلم مشارکت خواهند کرد. همچنین Jon Mone معاون اجرایی و Jay Ireland معاون ارشد یونیورسال نیز بر روی آن نظارت خواهند داشت.

کمپانی فیلم سازی Universal Pictures کارنامه ی درخشانی از خود به جا گذاشته است و با نگاهی کوتاه می توان سری فیلم های Jurassic  World ،Fast & Furious ،Minions و همچنین The Secret Life of Pets، وارکرافت و بینوایان را در کارنامه ی این کمپانی مشاهده کرد.

پروژه ی ساخت فیلم Gears of War فعلا در فاز پیش تولید است و به همین خاطر هنوز هیچ بازیگر و کارگردانی به این پروژه اضافه نشده است و باید تا زمانی که این افراد مشخص می شوند صبر کرد.

منبع :

WWG

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
علیرضا
پاسخ دهید پنجشنبه 14 مهر 1395

سلام.شرمنده بی ریطه. من اینسایدر هستم.چطوری داتگرید کنم نسخه رسمی؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,