Gears-of-War-4-beta-main

اگر خاطرتان باشد زمانی که بازی Quantum Break برای کامپیوتر عرضه شد با مشکلات زیادی در اجرا رو به رو شد و از همین رو کاربران مجبور به دریافت بسته‌های مختلف برای رفع این باگ‌ها شدند تا بتوانند بازی را در حالت ۶۰ فریم بازی کنند، اما اشخاصی که از دستگاه‌هایی با سخت افزار پایین‌تری هستند هنوز برای بازی کردن با مشکل رو به رو هستند. اما به نظر می‌رسد دیگر شاهد این مشکلات در عرضه بازی Gears of War 4 نخواهیم بود.

Gears-of-War-4_Heroes_Final.0.0

در همین راستا اخیراً سازنده بازی Gears of War 4 اعلام کرده است که برای جلوگیری از بروز این مشکلاتی تصمیم گرفته است ویژگی‌های بیشتری را به نسخه کامپیوتری آن اضافه کند، این ویژگی‌ها نرخ فریم نامحدود و همچنین تنظیمات تصویری پیشرفته مانند رزولوشن پویا هستند که به کاربر این اجازه را می‌دهند تا تنظیمات گرافیک بازی را نسبت به سخت افزار سیستم خود تنظیم کنند.

به نظر می‌رسد که بازی از پردازنده‌های چند هسته‌ای و تکسچرهایی با رزولوشن بالا استفاده کرده است که شاهد آن در نسخه کنسول‌های بازی نیستیم، با توجه به صحبت‌های آقای مایک راینر مدیر بخش فنی این بازی ما در کل می‌توانیم ۲۸ تنظیم مختلف را در بخش گرافیک بازی اعمال کنیم تا به بهترین نحو با توجه به قدرت سیستم خود بازی را اجرا و از آن لذت ببریم.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟

منبع :

ETEKNIX

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,