بروز رسان های ماهانه Gears of War 4 همواره حاوی محتواهای ارزشمندی بوده اند اما به نظر می رسد بروز رسان ماه ژوئن دست پر تر از همیشه به استقبال بازیکنان آمده است. این بروز رسان علاوه بر اضافه کردن نقشه های جدید و سطح های دشواری تازه، توانایی ها و بسیاری ارتقا های سرگردم کننده را به بازی اضافه می کند. در ادامه با وینفون همراه باشید

یکی از مهمترین موارد اضافه شده طی این آپدیت به بخش توانایی ها مربوط می شود. توانایی های موجود در بازی به کمک سرعت دهنده ها، در نهایت به سطح ۶ می رسد اما با این بروز رسان توانایی ها تا سطح ۱۵ قابل افزایش هستند. لیست کامل توانایی های این بروز رسان از طریق وبسایت رسمی Gears of War قابل مشاهده است. برخی از این توانایی ها عبارت اند از:

مخفی کاری برای Scoutها، قابلیت بازیابی نارنجک برای Soldierها و افزایش قدرت آتش کلاس Heavie

حالت Horde با این آپدیت کمی دست و دلباز تر از قبل به بازیکنان پاداش خواهد داد. پاداش شکست دادن باس موج های ۳۰ تا ۵۰، پک های تصادفی از میان لیست توانایی ها خواهد بود اما در صورت شکست دادن باس موج های بالاتر بازیکنان با توانایی های کمیاب تری پذیرایی خواهد شد. دو درجه سختی تازه با نام های Inconceivable و Ironman با این بروزرسان به بازی افزوده خواهد شد. حالت Inconceivable در بخش Horde تنها کمی وضعیت را چالش برانگیز تر می کند اما در مورد حالت Ironman موضوع متفاوت است. در صورت انتخاب این سطح در بخش Horde دیگر خبری از تگ های COG نخواهد بود و با یک بار مُردن کار شما در بازی به پایان خواهد رسید. تاثیر اصلی حالت Inconceivable بیشتر بر روی بخش داستانی بازی است. استودیو بازی راجع به این حالت عنوان کرد:

انتخاب حالت Inconceivable در بخش تک نفره تجربه ای مبتنی بر بقا برای شما به ارمغان خواهد آورد. در این حالت شما نسبت به سطح Insane از سلامتی کمتری برخوردار هستید. دشمنان شما نیز به همین اندازه از میزان سلامتی شان کاسته شده است. حال همه چیز به شما بستگی دارد که خود را با کمبود مهمات و سلامتی سازگار کنید. پیشنهاد می کنم حساب تک تک گلوله هایی که شلیک می کنید را داشته باشید.

تجربه بخش تک نفره بر روی درجه سختی Ironman مشابه با حالت Insane می باشد تنها با این تفاوت که کشته شدن در هر کجای مسیر به معنای پایان کار و آغاز مجدد مرحله است.

در نهایت Avalanche و Rust Lung دو نقشه تازه هستند که همراه این بروزرسان عرضه شده اند. نقشه Avalanche در محیطی برفی و کوهستانی جریان دارد در حالی که نقشه Rust Lung با بازگردانی یکی از نقشه های محبوب Gears of War 3 بر روی مبارزات نزدیک و سرعتی تمرکز می کند.

این بروزرسان ۲۰ اچیومنت تازه را نیز به همراه دارد و در تاریخ ۶ ژوئن در دسترس همه قرار خواهد گرفت. دارندگان سیزن پس Gears4 هنگام عرضه به ۵ عدد از Horde Skill ها دسترسی خواهند داشت. در نهایت یک خبر خوب برای کسانی که هنوز موفق به تجربه Gears 4 تشده اند. شما می توانید از تاریخ نهم تا پانزدهم ژوئن به صورت رایگان بازی را دانلود و به تجربه بپردازید. طی این تجربه رایگان Act 1 بخش تک نفره و همه ویژگی های بخش چند نفره قابل دسترسی است.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

28 پست
سیاوش امامی
زندگی یعنی هنر هفتم. آرامش یعنی موزیک کلاسیک. کمپانی یعنی مایکروسافت .
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
drjackool
پاسخ دهید شنبه 13 خرداد 1396

دهنمو سرویس کردن با این آپدیتا!
هر سری باید ۸ تا ۱۰ گیگ دانلود کنی، مردشورشو ببره. پک آپ هم نمیده.

mohamadf
پاسخ دهید شنبه 13 خرداد 1396

اینستا دوباره امروز اپدیت شد

محمد
پاسخ دهید شنبه 13 خرداد 1396

ما با این people باید چیکار کنیم همینجوری باید بگذرونیم خداروشکر مایکروسافت یه جوری داره ادامه میده انگار نه انگار دو روزه با یک آپدیت گند زده به مخاطبین اصلا بالا نمیاد.واقعا برای خودم متاسفم که گوشی ویندوزی دارم اولش حال میکردم ولی الان فهمیدم خیلی اشتباه بزرگی کردم واقعا یعنی سطح پایین ترین گوشی ها حتی بدون سیستم عامل ها هم افرادشون باز میشه که تماس بگیری بعد مایکروسافت با یک آپدیت تماس گرفتن را هم برای ما سخت کرده واقعا گریه داره.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,