کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ طی ۱۰ تا ۱۲ ماه می در سیاتل برگزار خواهد شد، و ما مطابق روال هر سال با پوشش زنده این کنفرانس مهم در خدمت شما خواهیم بود. امسال هم مایکروسافت برای کاربرانی که مایل به پیشوازی از این روبداد مهم هستند امکاناتی را در شبکه های اجتماعی ترتیب داده است.

حدودا دو هفته تا برگزاری کنفرانس بیلد امسال باقی مانده است، مایکروسافت برای کاربرانی که مایل به حمایت و جشن گرفتن این رویداد در فضای مجازی هستند امکانی را ترتیب داده تا با استفاده از یک ابزار مجازی پرچم کنفرانس را به تصویر خود در شبکه های اجتماعی اضافه کنند.

مایکروسافت با همکاری Twibbon ابزاری را برای طرفداران فراهم کرده تا بتوانند در فیس بوک و توییتر به عکس های پروفایل خود پرچم بیلد ۲۰۱۷ را اضافه کنند. عملکرد این ابزار بدین گونه است که پس از انتخاب عکس مورد نظر، پرچم بیلد به عکس شما اضافه خواهد شد، و در ادامه پست خودکاری تصویر شما را به همراه پرچم بیلد منتشر خواهد کرد.

کنفرانس بیلد امسال با توجه به گمانه زنی هایی که در مورد پوسته های جدید ویندوز ۱۰ وجود دارد، می تواند جذابیت زیادی برای توسعه دهندگان داشته باشد. در صورت تمایل به استفاده از این ابزار می توانید به این لینک مراجعه کنید.

منبع : وینفون
1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
kami950xl
پاسخ دهید جمعه 8 اردیبهشت 1396

سلام
این کامنت کاملا بی ربط به مطلب نیست اما اگر امکانش هست این مطلب رو ترجمه و پست کنین
https://www.mobilemag.com/2017/04/27/microsoft-is-begging-dont-install-windows-10-creators-update-yet-its-buggy-and-not-ready/

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,