_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

ثبت نام نسخه بتای Ghost Recon Breakpoint آغاز شد

اکنون که بازی Ghost Recon Breakpoint به طور رسمی معرفی و رونمایی شده است، شرکت یوبیسافت (Ubisoft) ثبت نام برای نسخه‌ی آزمایشی (بتا) این بازی را نیز آغاز کرده است و از هم‌اکنون آن را باز گذاشته است. این بازی در ماه اکتبر عرضه خواهد شد و در حالی که هنوز تا جایی که هستیم، تاریخ مشخصی اعلام نشده که چه زمانی این نسخه آزمایشی در دسترس قرار خواهد گرفت، چند راه مختلف وجود دارد که هر زمانی که فرصت تجربه نسخه بتای این بازی فراهم شد، این کار را بتوانید انجام دهید و به آن دسترسی پیدا کنید.

پیش خرید کردن هر یک از نسخه‌های این بازی چه استاندارد، چه Gold Edition، چه Ultimate Edition و چه نسخه‌های دیگر Ghost Recon Breakpoint ساده‌ترین و ایمن‌ترین راه برای اطمینان حاصل کردن از این که بخشی از تجربه آزمایش این بازی خواهید بود، است. اما با این حال این شانس در این اختیار عده‌ای از کاربران قرار داده شده که به صورت رایگان، بدون پیش خرید کردن هیچ یک از نسخه‌های آن، امکان تجربه نسخه آزمایشی این بازی را پیدا کنند.

برای این که نسخه بتای Ghost Recon Breakpoint را بدون پرداخت هیچ مبلغی تجربه کنید، فقط کافی است به وبسایت این بازی مراجعه کنید که وارد مرحله ثبت نام برای بتا خواهید شد که از آنجا می‌توانید روی گزینه Register for beta کلیک کنید تا این کار انجام شود. از آنجا هم باید پلتفرمی که ترجیح می‌دهید نسخه آزمایشی Ghost Recon Breakpoint را روی آن تجربه کنید، انتخاب کنید و در آنجا نیز از شما خواسته می‌شود که وارد حساب کاربری خود در Uplay شوید. پس از این که مراحل ثبت نام تجربه نسخه بتای این بازی را با موفقیت پشت سر گذاشتید و آن را به اتمام رساندید، می‌توانید به همان سایت دوباره بعد از مدتی سر بزنید تا وضعیت ثبت نام خود را بررسی کنید و دوباره آن را مشاهده کنید و ببینید که آیا مورد پذیرش واقع شده یا خیر.

بی شک مطمئن‌ترین و بی دردسرترین راهی که می‌توانید از طریق آن نسخه آزمایشی این بازی را تجربه کنید این است که کمی دست در جیب خود کنید و برای این بازی پول خرج کنید که اکنون یک روش رایج برای تجربه نسخه‌های بتای بازی‌های مختلف است که از طریق پیش خرید کردن نسخه‌های کامل آن‌ها صورت می‌پذیرد. همچنین همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کوتاهی به آن کردم، این بازی نیز درست مانند اکثر بازی‌هایی که این روزها به انتشار می‌رسند به صورت نسخه‌های مختلفی در دسترس قرار خواهد گرفت که شامل نسخه اصلی بازی و نسخه‌های ویژه می‌شود اما پیش خرید کردن هر یک از آن‌ها امکان دسترسی خریدار به تجربه خودکار نسخه‌ی بتا در زمان عرضه شدن بازی را تضمین می‌کند.

از زمانی که این بازی در ابتدا لو رفت و بعد از مدت کوتاهی نیز به طور رسمی به معرفی گذاشته شد، اطلاعات و جزئیات زیادی درمورد آن از طرف یوبیسافت منتشر شده است که از این دست می‌توان به عدم وجود دستیاران و اعضای اسکواد که به وسیله هوش مصنوعی هدایت و کنترل می‌شوند، اشاره کرد. همچنین طبق صحبت‌های طراح ارشد این بازی، هیچ اظهار نظر سیاسی نیز قرار نیست در این بازی وجود داشته باشد و این بازی از این نظر هیچ جبهه گیری خاصی ندارد. در این بازی Jon Bernthal نیز حضور پیدا خواهد کرد تا به عنوان آنتاگونیست یا شخصیت منفی اصلی بازی ایفای نقش کند. همچنین مشخص شده که برای تجربه این بازی نیاز به داشتن اتصال دائمی به اینترنت دارید. اطلاعات بیشتر درمورد سایر جزئیات این بازی را نیز می‌توانید از این آدرس مشاهده کنید.

 

منبع :

COMICBOOK

857 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,