بازی Ghost Recon Wildlands پارسال برای کنسول‌های نسل هشتم و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر شد. اگر تا به امروز فرصت آن را نداشته‌اید که این عنوان شرکت یوبیسافت را تجربه کنید، اکنون یهترین زمان ممکن برای گشت و گذار در طبیعت وحشی آن است.

Ghost Recon Wildlands سال 2017 میلادی از سوی شرکت یوبیسافت عرضه شد و تبدیل به یکی از بازی‌های موفق آن سال شد. بسیاری، موفقیت این عنوان را پشتیبانی عالی یوبیسافت در این مدت دانسته‌اند. این عنوان از زمان عرضه تا به امروز محتویات و بسته‌های گسترش دهنده بسیار خوبی دریافت کرده است. اما ظاهرا قرار نیست که یوبیسافت دست از راضی نگه داشتن طرفداران این مجموعه بردارد؛ بله، شرکت بریتانیایی اعلام کرد که علاقه مندان این آخر هفته می‌توانند Ghost Recon Wildlands را به مدت محدود و به رایگان تجربه کنند.

علاوه بر رایگان شدن این عنوان، همچنین دو نسخه جدید آن در دسترس خواهند بود؛ نسخه Year 2 Gold Edition و Ultimate Edition (که شامل همه محتویات نسخه Year 2 Gold Edition و همه محتویاتی که تا به این لحظه برای بازی منتشر شده، می‌شود). طرفداران همچنین می‌توانند از فرصت به وجود آمده استفاده و این عنوان را با 75 درصد تخفیف خریداری کنند.

اگر در فکر تجربه کردن Ghost Recon Wildlands بوده‌اید و تا به امروز فرصت پیدا نکرده‌اید این عنوان را تجربه کنید، این آخر هفته بهترین فرصت ممکن را برای شما فراهم آورده تا بازی را به رایگان تجربه کنید. این عنوان زیبا هم اکنون برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبع :

GAMINGBOLT

246 پست
رسول امینی
Played My First Game In 2005 Which It Was Resident Evil 4, A Huge Fan Of Video Games And Spend A Lot Of Time On Playing. On My Spare Time I Write Articles For WinPhone
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,