git Tower

بر اساس بیانیه‌ای که توسعه دهنده برنامه گیت تاور (Git Tower) منتشر کرده است، به زودی این برنامه که تا قبل از این تنها بر روی دستگاه‌های با سیستم عامل مک در دسترس بود، برای ویندوز عرضه خواهد شد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با وینفون همراه باشید.

اگر علاقه زیادی به برنامه نویسی دارید، مطمئنا تا به حال نام Git را شنیده‌اید. برنامه‌ای که توسط آن می‌توان به پروژه‌های برنامه نویسان دیگر دسترسی داشت و از آن‌ها بهره برد. حال امروز خبر خوشی را برای این دسته از افراد داریم. ابزار قدرتمند تاور که تا به حال تنها برای کاربران مک در دسترس بود، برای کاربران ویندوز به زودی عرضه خواهد شد. در واقع اگر شما الان برای این برنامه ثبت نام کنید ممکن است دسترسی زودهنگام‌تر به نسخه بتا این برنامه داشته باشید. البته این شرکت هنوز هیچ اطلاعاتی راجع به زمان عرضه این برنامه منتشر نکرده است اما، انتظار می‌رود که این برنامه به زودی برای کاربران ویندوزی در دسترس قرار بگیرد.

برای آن دسته از افرادی که از ویندوز ۱۰ استفده نمی‌کنند، خبر خوش این است که این برنامه به عنوان یک برنامه Win ۳۲ عرضه خواهد شد. یعنی نه تنها کاربران ویندوز ۱۰، بلکه کاربران ویندوز ۷/۸ و ۱. ۸ نیز می‌توانند به این نرم افزار دسترسی داشته باشند. اگر شما توسعه دهنده‌ای هستید که تنها با رابط‌هایی بر مبنای خط فرمان می‌توانید کار‌هایتان را انجام دهید، می‌توانید منتظر عرضه به روز رسانی سالگرد برای ویندوز ۱۰ بمانید که Bash را برای کاربران فراهم می‌آورد و اگر طرفدار رابط‌های کاربری گرافیکی هستید، آنگاه کلاینت Tower می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

اگر می‌خواهید تا برای نسخه Beta این نرم افزار ثبت نام انجام دهید، می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

283 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,